Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

17. OUPP w Stęszewie

W Stęszewie odbył się kolejny wykład w ramach 17. Otwartego Uniwersytetu Powiatu Poznańskiego. Tym razem tematem przewodnim był „Etos pracy organicznej w powiecie poznańskim”. W roli prelegenta wystąpił prof. Karol Olejnik. W wykładzie wziął udział także Wicestarosta Poznański Tomasz Łubiński.

17. Otwarty Uniwersytet Powiatu Poznańskiego, to cykl wykładów o charakterze akademickim dotyczący życia społecznego, gospodarczego oraz różnych dziedzin nauki, jak np.: historia czy socjologia.

Wykłady są skierowane do mieszkańców powiatu poznańskiego wywodzących się z różnych grup społecznych i będących w różnym wieku. Na Uniwersytecie zapewniamy najwyższy poziom profesorski, a także udział cenionych postaci z różnych dziedzin życia publicznego.

Opublikowano: 7 maja 2014