6. edycja Zlotu Talentów

Startuje szósta edycja Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych – mieszkańców Powiatu Poznańskiego pn. „Zlot Talentów”. – Ta impreza powstała z myślą o potencjale artystycznym, jaki mają w sobie osoby z niepełnosprawnościami – mówi Jerzy Pelowski z Domu Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie.

Tym razem artyści mogą prezentować swoje zdolności w następujących dziedzinach sztuki: plastycznej, fotograficznej, filmowej, muzycznej i teatralnej. – Na laureatów czekać będą nagrody rzeczowe. Spośród wszystkich uczestników Przeglądu wyłoniony zostanie „Talent Roku 2018”, który otrzyma nagrodę indywidualną. Finał imprezy planowany jest na 14 września – dodaje.

Zgłoszenia zarówno od osób indywidualnych jak i placówek lub organizacji przyjmowane będą do 30 maja. – Liczymy na udział osób nie tylko związanych z Warsztatami Terapii Zajęciowej. Chcemy, aby w imprezie pokazała się jak największa liczba uczestników, mających coś do powiedzenia i pokazania szerszej publiczności – mówi Jan Pelowski.

Organizatorem projektu, który finansowany jest z budżetu powiatu poznańskiego,  jest Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich „Pomoc Maltańska”. Poniżej regulamin oraz pozostałe załączniki. Szczegółowe informacje na temat Przeglądu oraz karta zgłoszeń dostępne są również na stronie: www.maltadom.fc.pl lub pod nr tel.: 61 819 44 46, 507 117 248. Kontakt:maltadom@wp.pl

Zaproszenie Zlot Talentów
Regulamin Zlotu Talentów