Autobus z przyczepą wraca na trasę

epoznan logo

epoznań, 27 kwietnia 2017

Dobra informacja dla miłośników dwóch kółek. Już od najbliższej niedzieli przez gminy Swarzędz, Czerwonak, Murowana Goślina, Suchy Las i Pobiedziska będzie kursować linia autobusowa 471 z przyczepą rowerową. Linię autobusową już trzeci raz uruchamia powiat wraz z gminą Swarzędz. – W tym roku wprowadzono kilka nowości. Linia funkcjonować będzie we wszystkie soboty, niedziele
i święta w okresie od 29 kwietnia do 15 października. Oznacza to, że na wycieczkę z rowerem będzie można wybrać się również w wakacje oraz podczas tzw. długich weekendów w maju, czerwcu i sierpniu – wyjaśnia Powiat Poznański. – Dodatkowo każdego weekendowego dnia funkcjonowania linii, 6 kursów będzie specjalnie wydłużonych do Pobiedzisk. Duża liczba połączeń ma zachęcić i umożliwić spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz na turystycznych szlakach przebiegających przez malownicze tereny gmin i Puszczę Zielonkę – dodaje.

Opublikowano: 27 kwietnia 2017