Brąz juniorów Akademii

Bieg i Nordic Walking

Juniorzy Akademii Tenisowej Angelique Kerber z Puszczykowa zdobyli brązowy medal w finałach drużynowych mistrzostw Polski do lat 18, które odbyły się w Centrum Tenisowym Sobota. Podopieczni trenera Tomasza Mrozowskiego w pojedynku o trzecie miejsce pokonali reprezentantów Klubu Miedzieszyn Warszawa 4:2. Zespół z Puszczykowa wystąpił w składzie: Przemysław Załubski, Albert Chudy, Paweł Kaliszewski, Witold Konopko, Bartosz Pilaczyński. Na najwyższym stopniu podium stanęła ekipa Górnika Bytom, która w spotkaniu o złoty medal pokonała Fundację Szczecińska Akademia Tenisowa 4:2. Ośme miejsce zajęli reprezentanci Pobiedziskiego Klubu Tenisowego. Równolegle z rywalizacją chłopców odbywały się drużynowe mistrzostwa Polski juniorek. Złoto wywalczyły tenisistki Górnika Bytom, a siódma lokata przypadła zawodniczkom Pobiedziskiego Klubu Tenisowego.

Źródło: Wielkopolski Tenis, Squash i Badminton

Opublikowano: 6 listopada 2018