Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Motoryzacyjny Dzień Kobiet

Wszystkie zamiłowane w motoryzacji Panie będą miały okazję w wyjątkowy sposób spędzić w tym roku 8 marca. Kolejny raz przygotowany zostanie – specjalnie dla nich – turystyczny samochodowy rajd “motoFANki”. To impreza, na której nie zabraknie wyzwalających sporą dawkę adrenaliny samochodowych prób sprawnościowych na lotnisku Bednary, pełnej niespodzianek i zagadek trasy rajdu, artystycznych i kosmetycznych atrakcji na mecie oraz wspaniałych nagród dla uczestniczek.
Tegoroczna edycja “motoFANek” organizowana jest pod hasłem “Dzieci kwiaty wywołują wiosnę”. Poprzednie edycje udowodniły, że Panie doskonale potrafią bawić się swoim wizerunkiem. Wszystkie przebrania i dekoracje są jak najbardziej i w tym roku mile widziane.

Panie, dla których pozytywna dawka adrenaliny jest wręcz niezbędna do życia, a benzyna jest jednym ze składników krwioobiegu zapraszamy od 8:00 na lotnisko Bednary. Specjalnie przygotowane cztery samochodowe próby sprawnościowe z całą pewnością dostarczą mnóstwa wrażeń.
Po kilku godzinach niezapomnianych emocji organizatorzy zapraszają na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. Kolejny raz turystyczno samochodowy rajd dla Pań “motoFANki” gościć będzie w tym niezwykle zacnym i prestiżowym miejscu.
Rejestracja i przyjmowanie załóg od godziny 12:30 w hali nr 10 Centrum Prasowe. Start na trasę rajdu po odprawie zaplanowany jest na godzinę 13:30. Trzy godziny rozszyfrowywania przejazdów i pełnej wyzwań, ciekawej trasy, na której będą również próby rekreacyjne zaprowadzi Panie na metę – hala nr 10 Centrum Prasowe Międzynarodowe Targi Poznańskie.

W oczekiwaniu na ogłoszenie wyników rajdu Panie będą mogły umilić sobie czas uczestnicząc w poradach kosmetycznych, pokazach makijażu, pielęgnacji dłoni i masażu.
Dodatkowo specjalnie z okazji Dnia Kobiet i rajdu “motoFANki” zorganizowany zostanie na mecie  pokaz ZUMBY, koncert zespołu rockowego i profesjonalna sesja fotograficzna.

Kulminacyjnym momentem tego dnia będzie oficjalne ogłoszenie wyników rajdu i rozdanie nagród dla zwycięzców o godzinie 19:00. Wśród nagród m.in. 12 samochodów na weekend z pełnymi zbiornikami paliwa ufundowane przez partnerów, a także vouchery na zabiegi kosmetyczne, naukę języków obcych, zaproszenia na wykwitną kolację, przejazdy kartingami i in.
Program:

I etap – Bednary – nieobowiązkowy

800 – 830  przyjmowanie załóg Sobiesław Zasada Centrum – Bednary

830 – 1130 próby samochodowe

II etap – rajd turystyczny – obowiązkowy

1230  – 1300 – przyjmowanie załóg –  Centrum Prasowe Hala nr 10 MTP,

1300  – 1330 – odprawa zawodniczek

1330 – start pierwszej załogi na trasę rajdu

1630 – przyjazd pierwszej załogi na metę – teren MTP
Ok. 1900 – 1930  – ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców

Szczegóły, informacje i zapisy na stronie www.motofanki.pl

Organizatorzy:Międzynarodowe Targi Poznańskie, Gmina Pobiedziska, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach, rajdy.wpobiedziskach.pl, rajdoweabc.pl