Baśń o grającym imbryku

Czas: 17:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Baśń o grającym imbryku

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Gminny Ośrodek Kultury Sokół i Teatr Wariate z Poznania zapraszają dzieci na spektakl Baśń o grającym imbryku. Zapraszamy 22 marca na godzinę 17:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Pewien Kowal, zmęczony wykuwaniem podków, postanawia zmienić fach i poszukać swojego miejsca na ziemi. Zadanie ułatwia mu niezwykły prezent – zaczarowany imbryk, który pewnego dnia trafia w jego ręce. Za sprawą imbryczka życie Kowala całkowicie się odmienia. Czy jednak będzie szczęśliwszy? Kowalowi wiernie towarzyszy Koń i Mucha, po uszy zakochana w Koniu. Zabawne dialogi i perypetie trójki przyjaciół czynią ten spektakl miłą rozrywką z nutką refleksji, aby cieszyć się tym, co mamy.

Wydarzenia przeznaczone  jest dla widzów od 6. roku życia
bilety: 15 zł dziecko, 15 zł dorosły można kupić w CKiR w Koziegłowach, w GOK Sokół w Czerwonaku oraz na bilety24.pl.

Honorujemy Czerwonacką Kartę Dużej Rodziny.

[ GOK Sokół]

Redaktor: Weronika Frąckowiak