Bieg i Nordic Walking

Data: 11 lis 2018

Czas: 14:00

XV Bieg i Nordic Walking z okazji Święta Niepodległości w Baranowie

XV  edycja Biegu i Nordic Walking z okazji Święta Niepodległości zbliża się wielkimi krokami! Impreza odbędzie się tradycyjnie, 11 listopada 2018 r. w Baranowie. Start i meta zlokalizowane są przy hali sportowej OSiR (ul. Wypoczynkowa 93). Zawodnicy mają do wyboru dwa dystanse biegu (4 km oraz 7,5 km) oraz jeden dystans marszu (4 km). Trasa, która wiedzie wzdłuż jeziora Kierskiego, ma charakter przełajowy i jest bardzo urozmaicona. Nie brakuje w niej wymagających podbiegów, ale są też odcinki spokojniejsze.  Będą atrakcje, jak zawsze ciepła, rodzinna atmosfera, mnóstwo nagród w loterii i oczywiście nagrody dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Wszyscy otrzymają piękny, odlewany pamiątkowy medal, który został zaprojektowany specjalnie dla naszej imprezy! Udział w biegu i marszu jest bezpłatny!

Szczegółowe informacje, mapki i regulamin dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.ukssprint.pl. oraz na facebooku.

Tegoroczny bieg jest szczególny i wyjątkowy, ponieważ przypada w 100 rocznicę jakże ważnego dla nas wszystkich Niepodległościowego Święta. Uczcijmy go razem, jak zawsze we wspaniałej atmosferze!

Projekt jest współfinansowany jest przez Gminę Tarnowo Podgórne i Powiat Poznański.

Redaktor: Weronika Frąckowiak
Opublikowano: 11 listopada 2018