Bieg Integracyjny

Kategoria: Sport

Data: 17 cze 2018

Czas: 12:00

VII Bieg Integracyjny “Biegnę dla Was”

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu Elżbieta Wieczorek dnia 17 czerwca 2018 roku serdecznie zaprasza na VII BIEG INTEGRACYJNY BIEGNĘ DLA WAS!

Start sprzed SP4 o godzinie 12.00. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek oraz swarzędzkie media: Prosto z Ratusza, Tygodnik Swarzędzki, Telewizja STK.

Uroczystego otwarcia biegu dokona Pani Dyrektor z Panem Burmistrzem. Uczestnicy przebiegną wybraną przez siebie trasę 1- kilometrową lub 2-kilometrową. Po przebiegnięciu dystansu zwycięzcy otrzymają dyplom, okazjonalne gadżety oraz szczęśliwy los.

Po sportowych zmaganiach wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na piknik rodzinny, na którym każdy sportowiec otrzyma kupon na pyszną niespodziankę.

Tegorocznej imprezie, jak co roku, przyświeca wzniosły cel – zebranie funduszy na sprzęt do sali doświadczania świata, aranżowanej dla uczniów z niepełnosprawnościami uczęszczających do SP4.

17 czerwca liczymy na Państwa obecność, aktywne włączenie się w bieg, jak również na hojne serca, dzięki którym nowo powstała sala stanie się jeszcze lepiej wyposażona w specjalistyczny sprzęt niezbędny do rehabilitacji uczniów.

Zapraszamy wszystkich, którzy pobiegną z nami i dla nas, na linię startową w niedzielę 17 czerwca o godzinie 12.00. Do zobaczenia!

[informacja ze strony UMiG Swarzędz]

Redaktor: Weronika Frąckowiak