Cross Dziewicza Góra

Data: 24 cze 2018

Czas: 9:00

IX Cross Dziewicza Góra im. Januarego

Tradycyjnie już – w ostatnią niedzielę czerwca tj. 24.06.2018 r. Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN i Stowarzyszenie Biegaczy „Mens Sana in Corpore Sano” zapraszają na IX CROSS DZIEWICZA GÓRA im. Januarego – bieg przełajowy „na dochodzenie” po Puszczy Zielonce.

Prawie 13-kilometrowa trasa o niełatwym profilu, z wyczerpującym podbiegiem pod Dziewiczą Górą zaprasza po raz kolejny wszystkich, chcących zmierzyć się z tym biegowym wyzwaniem. Zawodnicy otrzymają okazałe medale i pamiątkowe koszulki. Dla najlepszych w swoich kategoriach wiekowych przewidziano statuetki, a spośród wszystkich, którzy ukończą bieg rozlosujemy nagrody rzeczowe.

Na godzinę przed pierwszym biegaczem wystartuje II Rekreacyjny Marsz CROSS WALKING. Amatorzy nordic walking będą mogli pokonać z kijkami tę samą malowniczą trasę. Przed biegiem głównym przewidziano również biegi dziecięce, na trzech dystansach.

Zapraszamy już 24 czerwca od godziny 9:00 do wspólnej, rodzinnej zabawy, połączonej ze sportową rywalizacją.

[ Informacja ze strony Gminy Czerwonak]

Redaktor: Weronika Frąckowiak