Czesław Śpiewa

Czas: 19:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Koncert: Czesław Śpiewa

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory. Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, “Debiut” i “Pop”, oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila – Tesco Value.

Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multi instrumentalnego koncertu.

Na koncert Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza 22 marca o godzinie 19.00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Bilety w cenie 45 zł można kupować w CKiR w Koziegłowach, GOK Sokół w Czerwonaku oraz na bilety24.pl i biletyna.pl

Opublikowano: 22 marca 2019