Aktywniość projektowa powiatu poznańskiego

Data: 08 Lut 2018

Czas: 19:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Kino za trzy zeta –  film „Miłość w przejściu podziemnym”

Po raz kolejny GOK “Sokół” zaprasza na spotkanie z cyklu „Kino za trzy zeta” – Święta Polskie. Cykl ten obejmuje trzynaście filmów polskich związanych ze świętami obchodzonymi w naszym kraju. Wszystkie filmy zostały zrealizowane przez Telewizję Polską. Tematyka jest psychologiczna i moralna, jednak wiele z nich zawiera w sobie sporą dawkę humoru.

8 lutego o godzinie 19:00 zaprezentujemy „Miłość w przejściu podziemnym” w reżyserii Janusza Majewskiego. Bogdan był kiedyś muzykiem w orkiestrze w Krakowie, później dziennikarzem w cenionym piśmie muzycznym. Obecnie posługuje się pseudonimem Mozart i wiedzie życie kloszarda na warszawskim Dworcu Centralnym. Zarabia na życie grą na akordeonie i jest bardzo szczęśliwy. Z pobłażaniem patrzy na tych, którzy stale gdzieś biegną, czymś się denerwują. Pewnego dnia ktoś podrzuca mu różową kopertę z listem i 50 tys. złotych. Anonimowa ofiarodawczyni wspomina ich miłosny związek sprzed lat i …… W filmie zobaczymy Wojciecha Malajkata, Karolinę Gruszkę, Martę Klubowicz, Joannę Liszowską, Małgorzatę Sochę. Scenariusz napisał laureat Nagrody Literackiej Nike Jerzy Pilch.

Wejściówki na seanse można kupować w cenie 3 złotych w CKiR w Koziegłowach oraz w GOK Sokół w Czerwonaku.

[Iza Jarczyk, GOK Sokół]

Redaktor: Weronika Babczyszyn