Kino za trzy zeta

Czas: 19:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Kino za trzy zeta: „Miss mokrego podkoszulka” Witolda Adamka

„Miss mokrego podkoszulka” Witolda Adamka. Utrzymana w żartobliwym tonie i skłaniająca do refleksji historia owdowiałego mężczyzny po pięćdziesiątce, który buntuje się przeciwko degradacji otaczającego go świata, pełnego zepsucia i dwuznaczności moralnej. Władysław sam nie zawsze postępował w życiu uczciwie, dlatego opuściła go żona. Wkrótce odeszła na wieki i dopiero po jej śmierci zrozumiał swój błąd. Próbuje odkupić winy, wyznając zasadę, że nikt nie może uciekać przed odpowiedzialnością za popełnione grzechy, za istnienie w świecie zła. Bohater stoi na czele grupy tzw. obrońców moralności, bierze czynny udział w zwalczaniu postępującej demoralizacji społeczeństwa.
W filmie zobaczymy Piotra Fronczewskiego, Magdalenę Mazur, Martę Lipińską, Jerzego Trelę, Radosława Kaima

Wejściówki na seanse można kupować w cenie 3 złotych w CKiR w Koziegłowach oraz w GOK Sokół w Czerwonaku.

[GOK Sokół]

Redaktor: Weronika Frąckowiak