Kino Zielone Oko

Data: 19 lis 2017

Czas: 18:00

Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo

Kino Zielone Oko zaprasza: “Wszyscy moi mężczyźni”

Bohaterka filmu, Alice, po rozstaniu z mężem opuszcza wraz z córkami Nowy Jork i wraca do rodzinnego domu w Los Angeles. Znajduje tam pracę i szkołę dla dzieci, a sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jak ona – przybyli do miasta aniołów w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową, a Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś więcej. To jednak nie koniec wrażeń: prawdziwe emocje zaczynają się, gdy do drzwi Alice puka jej dawny mąż. Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

Odpowiedź daje komedia romantyczna „Wszyscy moi mężczyźni”, którą w Kinie Zielone Oko zobaczymy 19 listopada o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Informacja od Organizatora (GOK “Sezam”)

Redaktor: Weronika Frąckowiak
Opublikowano: 19 listopada 2017