Koncert akordeonowy

zdjęcie dwóch mężczyzn z akordeonami
Koncert akordeonowy

Kategoria: Kultura i sztuka

Data: 11 sty 2019

Czas: 19:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Koncert akordeonowy Bayan Brothers

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza 11 stycznia o godzinie 19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na niezwykły i bardzo energetyczny koncert. Zagra duo akordeonowe Bayan Brothers, które powstało w 2007 roku z inicjatywy Łukasza Mirka i Mateusza Dońca. Od 2014 roku Mateusza zastąpił Aleksander Jakubów. Muzycy postanowili nie zamykać się w jednym stylu, lecz pokazać, że akordeon to instrument wszechstronny i można na nim grać zarówno muzykę klasyczną, rozrywkową, tango, jazz czy folk. Nieustannie doskonalą i rozwijają swoje umiejętności. Koncertowali w Singapurze i Indonezji (Bali) na zaproszenie polskich ambasad (2012), Francji, Węgrzech, Niemczech, Holandii (2013), Malezji (2015). Nagrywali dla regionalnych oraz ogólnopolskich komercyjnych stacji telewizyjnych. Występowali w programie Mam Talent (2009).

Bilety w cenie 15 złotych są do nabycia w siedzibie GOK Sokół biurze CKiR w Koziegłowach oraz na portalach bilety 24.pl i biletyna.pl.pl.

Opublikowano: 11 stycznia 2019