Mistrzostwa Puszczykowa

Data: 16 mar 2018 - 18 mar 2018

Czas: Całodniowe

24 Mistrzostwa Puszczykowa w Narciarstwie Alpejskim, Biegowym i Snowboardzie

Puszczykowanie walczą po raz 24! Tym razem w Czarnej Górze!
Już od 24 lat, w sezonie zimowym, Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe, organizacja non profit działająca przy Urzędzie Miasta, organizuje zawody dla miłośników narciarstwa i snowboardu.
W tym roku, po raz pierwszy, organizatorzy jako miejsce imprezy wybrali ośrodek narciarski Czarna Góra w Stroniu Śląskim. Mieszkańcy Puszczykowa będą bawić się tam przez cały weekend, zaczynając od piątkowej integracji przy ognisku. Sobota przyniesie największe emocje, ponieważ od 10:00 na stoku, rozpocznie się rywalizacja w dwóch kategoriach zjazdowych – narciarstwie i snowboardzie. Uczestnicy podzieleni będą na kategorie wiekowe oraz ze względu na płeć. Dzień pełen wrażeń zostanie podsumowany podczas wspólnej kolacji połączonej z uroczystym ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród. W wydarzeniu weźmie około 150 osób co daje rekordową liczbę uczestników!
Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe organizuje Mistrzostwa pod honorowym patronatem Miasta Puszczykowa. Jak co roku imprezę wspiera liczna grupa partnerów i sponsorów, dzięki którym organizatorzy mogą zapewnić uczestnikom niesamowite wrażenia!

RAMOWY PLAN IMPREZY

Redaktor: Weronika Frąckowiak