Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Firmy na Wuefie

W Gminie Tarnowo Podgórne rusza nowy projekt skierowany do aktywnych firm z terenu Gminy – Firmy na WUEF-ie. To idea, która pozwoli na integrację firm poprzez sportową rywalizację w atmosferze dobrej zabawy. Kluczową wartością jest promocja aktywnego wypoczynku, prowadzącego do poprawy kondycji fizycznej oraz zdrowotnej pracowników i mieszkańców.

Przyjęto proste zasady: Firmy wystawiają reprezentację (5 pracowników z 3-osobową rezerwą), która przez miesiąc przygotowuje się pod okiem WUEFistów do konkretnej konkurencji. Na koniec miesiąca wszyscy spotykają się na rywalizacji drużynowej, każdorazowo z inną konkurencją wiodącą. Drużyna za osiągnięte wyniki otrzymuje punkty, których suma (od marca do grudnia) złoży się na klasyfikację końcową. Na zakończenie odbędzie się gala z wręczeniem nagród i przyznaniem tytułu Najlepszej Firmy Na WUEF-ie. Warto zwrócić uwagę na wymiar charytatywny – co miesiąc zwycięska drużyna wskaże fundację lub stowarzyszenie z terenu Gminy, która zostanie wsparta kwotą 2.000 zł.

Organizatorem jest WUEF Club – Centrum Fitness dla Całej Rodziny – wraz z sekcją biegową POZIOM WYŻEJ. Patronat nad inicjatywą objął Wójt Gminy Tarnowo Podgórne Tadeusz Czajka.

Więcej info o projekcie (w tym informacje jak się zgłosić) znajduje się na stronie internetowej http://www.tarnowo-podgorne.pl/aktualnosc/artykul/firmy-na-wuefie-ruszamy/ Koordynatorem projektu jest Piotr Modzelewski tel. 609 306 993.

Sportowa-Liga-Firm-Gmina-TP

Redaktor: Administrator strony