Grali z okazji 10-lecia Lidera

W hali Szkoły Podstawowej w Zalasewie odbyły się turnieje koszykarskie dziewcząt i chłopców z okazji 10-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego Lider Swarzędz. We wszystkich meczach nie brakowało emocji, efektownych akcji, mnóstwa walki oraz zaangażowania. Dzięki wsparciu otrzymanemu z powiatu poznańskiego młodzi zawodnicy otrzymali medale, a zespoły puchary.

W rywalizacji dziewczyn z rocznika 2006 bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki MUKS Kórnik, które pewnie wygrały wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło Liderowi Swarzędz, trzecie Dwójce Rogoźno, a czwarte AZS Poznań. Warto podkreślić, że dla wielu dziewczynek był to dopiero pierwszy, poważny turniej.

Emocji nie brakowało także w rywalizacji chłopców z roczników 2005-07. W tym przypadku komplet zwycięstw odniósł zespół z Kościana i to młodzi zawodnicy z Jedynki zostali zwycięzcami turnieju. Na drugiej pozycji sklasyfikowano Basket Akademię Krzesiny, a dalsze lokaty zajęły Basket Akademia Kórnik, Pyra SP 35 Poznań oraz Lider Swarzędz.

Opublikowano: 21 czerwca 2016