Jan Grabkowski wręczył Nagrody Starosty Poznańskiego

logo Nasz Głos Poznański

Nasz Głos Poznański, 12 stycznia 2018

– Albert Einstein powiedział: Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie i on to robi. Tak właśnie zaczęliśmy budować kilkanaście lat temu powiat, który zawsze postrzegamy przede wszystkim przez pryzmat mieszkańców – mówił podczas przemówienia noworocznego Jan Grabkowski, starosta poznański. Zaproszenie na spotkanie przyjęli parlamentarzyści, marszałek Marek Woźniak, prezydent miasta Poznania Jacek Jaśkowiak oraz samorządowcy, przedstawiciele świata polityki, nauki, duchowieństwa, kultury, dyplomacji oraz świata finansów, biznesu i mediów.

– Powiat to nie firma nastawiona na zysk, to ludzie, którzy stanowią największą jego wartość. Nie zrozumie powiatu ten, kto nie wsłucha się w głos ludzi tu mieszkających. My nieustannie czynimy to każdego dnia. Z wielką pokorą i niemałą rozwagą – mówił starosta poznański. Jan Grabkowski tradycyjnie podczas piątkowego spotkania noworocznego wręczył Nagrody Starosty Poznańskiego, honorujące mieszkańców i podmioty z powiatu za ich aktywność gospodarczą oraz obywatelską, przyczyniającą się do rozwoju społeczności lokalnej w regionie.

Opublikowano: 17 stycznia 2018