Komisariat w Kostrzynie wygrał konkurs

logo głos wielkopolski

Głos Wielkopolski, 1 marca 2018

Po raz trzeci policjanci z Kostrzyna zwyciężyli w konkursie „Najlepszy komisariat powiatu poznańskiego”. Nagrody laureatom wręczono w środę podczas sesji Rady Powiatu Poznańskiego. – Nasze miejsce w rankingu pokazuje, że kostrzyńscy policjanci z uwagą słuchają głosów mieszkańców gminy – powiedział Krzysztof Kliński, szef komisariatu w Kostrzynie, odbierając w środę nagrodę podczas sesji Rady Powiatu. Czek opiewający na 30 tysięcy złotych wręczyli Jan Grabkowski, starosta poznański i Maciej Nestoruk, szef poznańskiej policji. Drugie miejsce w konkursie zajęli policjanci z komisariatu w Mosinie, którzy odebrali czek na 10 tysięcy złotych, natomiast za zdobycie trzeciego miejsca komisariat w Suchym Lesie otrzymał 5 tysięcy złotych.

Opublikowano: 1 marca 2018