Wsparcie domu

Zarząd Powiatu w Poznaniu uchwałą Nr 2339/2013  z dnia 27.11.2013 roku  ogłosił otwarty konkurs ofert  na powierzenie realizacji zadania z zakresu pomocy społecznej polegającego na prowadzeniu na terenie powiatu poznańskiego w roku 2014 ośrodka wsparcia – środowiskowego domu samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi typu A i typu B.

Podmioty zainteresowane złożeniem oferty konkursowej zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem o konkursie oraz wzorem umowy na realizację zadania.

Termin składania ofert: 19.12.2013 r. do godz. 15.00 w Kancelarii Starosta Powiatowego w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18 (liczy się data wpływu do Starostwa Powiatowego).

Ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty oraz wzór sprawozdania do ściągnięcia na stronie www.bip.powiat.poznan.pl.

Redaktor: Administrator strony
Opublikowano: 27 listopada 2013