Nawigacja
Powiat Poznański
Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Telewizja STK 17
Aktywniość projektowa powiatu poznańskiego


Kalendarz imprez
<< Lis 2017 >>
ponwtśrczwptsobnie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Koordynatorzy i organizatorzy

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU POZNAŃSKIEGO

 

Biuro Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA”
Aldona Muszyńska
ul. Golęcińska 9, 60-626 Poznań
tel. tel. 506 66 97 67
szspp@wp.pl

KOORDYNATOR SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Marek Hadrych
ul. Migalli 54
62-030 Luboń
tel. 501 761 590
m1974a@go2.pl

 

KOORDYNATOR GIMNAZJÓW

Paweł Gulcz
Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Szkolna 1, 62-050 Mosina
tel. (61) 813-29-03
pawel.gulcz@mosina.pl

 

KOORDYNATORZY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Marek Hadrych
ul. Migalli 54
62-030 Luboń
tel. 501 761 590
m1974a@go2.pl

 

Paweł Gulcz
Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Szkolna 1, 62-050 Mosina
tel. (61) 813-29-03
pawel.gulcz@mosina.pl

 

ORGANIZATORZY SPORTU W POWIECIE POZNAŃSKIM

 

BUK

Monika Wietecha, Dariusz Pańczak
64-320 Buk, Szkolna 12 G,
tel. 61 8140 182, 61 8140 921
wietecha1@o2.pl
gim-buk@oswiata.org.pl

 

CZERWONAK

Leszek Lesiczka
62 – 004 Czerwonak, SP Kicin Poznańska 57
tel. 61 8127 041, 606 653 358
ptt_poznan@vp.pl

DOPIEWO

Jan Łączkowski
60-185 Poznań G. Skórzewo, ul.  Kozierowskiego 1
tel. 61 8945 271, 503 102 952
janekhokej@wp.pl

KLESZCZEWO

Mariusz Kasperski , Krzysztof Krawenda
63-004 Tulce, ZS Tulce Poznańska
tel. 61 872 7321, 618 264 157, 607 374 622
krzysztof.olka@neostrada.pl

KOMORNIKI

Agnieszka Kuster
Szkoła Podstawowa w Komornikach
tel.: 695 661 890
agakuster@o2.pl

KOSTRZYN

Łukasz Kruszona
62-025 Kostrzyn, Urząd Miejski w Kostrzynie
tel. 61 8178 565 w. 20
oswiata@kostrzyn.wlkp.pl

KÓRNIK

Andrzej Paluch
Szkoła podstawowa nr 1 w Kórniku
tel.: 880 545 078
paluneki@wp.pl

LUBOŃ

Hanna Grus-Krężelewska
62-032 Luboń, ul. Kołłątaja
tel. 61 8932 316, 603 695 845
szs.lubon@o2.pl

MOSINA

Waldemar Demuth
62-050 Mosina, OSiR Mosina Szkolna 1
tel. 61 8132 903, k.606 935 360
osir@mosina.pl

MUROWANA GOŚLINA

Krzysztof Krysztofiak
62-095 Murowana Goślina, SP Łopuchowo 17
tel. 61 8112 942, k. 500 386 565
krysztofiakk@op.pl

POBIEDZISKA

Bogdan Ryś
62-010 Pobiedziska
tel. 781 407 390

PUSZCZYKOWO

Zbigniew Gorzelanny
64-300 Nowy Tomyśl, Poznańska 23/7
tel. 61 442 2318, k. 600 882 622

ROKIETNICA

Paweł Dankowski
62-090 Rokietnica, SP Rokietnica Szkolna 3
tel. 61 8145 52 57, k. 604 620 722
canusport@gmail.com

STĘSZEW

Dagmara Grąs
tel. 693 730 568
dagmarka84@o2.pl

SUCHY LAS

Mirosław Rewers
Artur  Kozal
62-002 Suchy Las, SP Szkolna 15, ul. Poziomkowa 11
tel. 61 8125 191, 501 638 827, 61 8115 650
mr138e@wp.pl

SWARZĘDZ

Paweł Bocian
62-020 Swarzędz, SCSiR Św. Marcin 1
tel. 061 650 9544,  500 169 107
sport@scsir.swarzedz.pl

TARNOWO PODGÓRNE

Paweł Machyna
62-080 Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 118
tel .61 8147 512, 604 641 065
maszynki@o2.pl

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 9 lipca 2014

Zaktualizowano:
20 stycznia 2017


Rok Bogusławskiego
100. rocznica Powstania Wielkopolskiego