Kto zostanie Liderem Przedsiębiorczości?

epoznan logo

epoznan, 5 lutego 2018

Od 4 stycznia do 28 lutego 2018 roku trwa nabór zgłoszeń do XV edycji Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Konkurs skierowany jest do właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów z Poznania i Powiatu Poznańskiego.

Poznański Lider Przedsiębiorczości to prestiżowy, cykliczny konkurs organizowany przez Prezydenta Miasta Poznania i Starostę Poznańskiego. Głównym celem Konkursu jest pomoc wyróżniającym się przedsiębiorstwom (zaliczanym do sektora MSP oraz STARTUP) w budowaniu trwałej pozycji na rynku. Wsparcie najlepszych oferowane jest poprzez stwarzanie możliwości prezentowania ich oferty szerokiemu gronu partnerów i potencjalnych klientów oraz przez promocję i upowszechnianie przykładów udanych wdrożeń innowacyjnych produktów, usług lub technologii opracowanych w wielkopolskich ośrodkach naukowych.

Do Konkursu o tytuł “Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” mogą zgłaszać się średni, mali i mikro przedsiębiorcy oraz właściciele startupów działający na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego. Kandydaci powinni wyróżniać się na tle konkurencji: odnosić sukcesy na rynku, posiadać ciekawą ofertę, wykorzystywać innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, rzetelnie wywiązywać się ze swoich zobowiązań. Poza tym prowadzona przez nich działalność powinna być przyjazna ludziom i środowisku.

Opublikowano: 5 lutego 2018