Nawigacja
Powiat Poznański
Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Aktywniość projektowa powiatu poznańskiego



Kultura fizyczna 2016

Upowszechnianie kultury fizycznej i turystyki ze szczególnym nastawieniem na dzieci i młodzież z powiatu poznańskiego

1.

Nazwa: Prowadzenie zajęć w ramach programu „Animator Sportu Dzieci i Młodzieży”
Termin: 25.02-10.12.2016
Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia Puszczykowo, ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo

2.

Nazwa: Powiatowy wyścig MTB dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych – Tarnowo Podgórne
Termin: 30.08-30.09.2016
Organizator: Klub Kolarski „TARNOVIA”, ul. 23 Października 34, 62-080 Tarnowo Podgórne

3.

Nazwa: „Judo – najlepszym sportem ogólnorozwojowym”
Termin: 25.02-10.12.2016
Organizator: Klub Sportowy Victoria Judo, ul. Saperska 46 F/33, 61-493 Poznań

4.

Nazwa: Mistrzostwa szkół powiatu poznańskiego w różnych dyscyplinach sportowych
Termin: 25.02-10.12.2016
Organizator: Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA”, ul. Golęcińska 9, 60-626 Poznań

5.

Nazwa: Organizacja Otwartych Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Karate o Puchar Starosty
Termin: 01-30.06.2016
Organizator: Klub Sportów Walki Kuzi Sport, ul. Folwarczna 38, 62-021 Paczkowo

6.

Nazwa: Warsztaty w ramach Memoriału im. Arkadiusza Gołasia
Termin: 15.05-30.09.2016
Organizator: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Częstochowska Siatkówka”, ul. Żużlowa 4, 42-202 Częstochowa

 

Organizowanie/wspieranie imprez sportowych, rekreacyjnych i turystycznych o zasięgu powiatowym

7.

Nazwa: III Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Ksawerego Jankowskiego dla dzieci i młodzieży z Powiatu Poznańskiego
Termin: 01.09-10.12.2016
Organizator: III Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Ksawerego Jankowskiego dla dzieci i młodzieży z Powiatu Poznańskiego

8.

Nazwa: XV Igrzyska Sprawnych Inaczej z Plenerem Malarskim
Termin: 03-04.12.2016
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka, Os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz

9.

Nazwa: Organizacja VII Memoriału Marka Serwatkiewicza w tenisie stołowym, rzucie lotką i strzelectwie sportowym
Termin: 11.09.2016
Organizator: Stowarzyszenie „UKS – Jedynka Kórnik”, Plac Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

10.

Nazwa: Międzypowiatowy turniej piłki siatkowej – plaża Lusowo
Termin: 01-31.07.2016
Organizator: Klub Kolarski „TARNOVIA”, ul. 23 Października 34, 62-080 Tarnowo Podgórne

11.

Nazwa: Pierwszy krok wioślarski na terenie powiatu poznańskiego
Termin: 21.09-10.12.2016
Organizator: Wielkopolski Związek Towarzystw Wioślarskich, ul. Wł. Reymonta 35, 60-791 Poznań

12.

Nazwa: XV Powiatowy Turniej Bocci
Termin: 01-31.10.2016
Organizator: Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „PROMYK”, ul. Nowa 28, 62-052 Komorniki

13.

Nazwa: 56. Poznański Kongres Brydżowy
Termin: 25-29.05.2016
Organizator: Wielkopolski Związek Brydża Sportowego, ul. Reymonta 35/7, 60-791 Poznań

14.

Nazwa: „Murowana Dycha” – Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w biegu na 10 km i 5 km
Termin: 01-31.08.2016
Organizator: KB Katorżnik Murowana Goślina, Huta Pusta 2/1, 62-095 Murowana Goślina

15.

Nazwa: Powiatowy Turniej Mini Koszykówki
Termin: 20-22.05.2016
Organizator: Stowarzyszenie BASKET Suchy Las, ul. Szkolna 20, 62-002 Suchy Las

16.

Nazwa: Międzynarodowe zawody sportowe w lekkiej atletyce i pływaniu dla osób niepełnosprawnych wzrokowo oraz ze złożoną niepełnosprawnością
Termin: 20.04-20.05.2016
Organizator: Stowarzyszenie „Pomóż dziecku niewidomemu”, Plac Przemysława 9, 62-005 Owińska

17.

Nazwa: Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu powiatu poznańskiego
Termin: 17.06-10.12.2016
Organizator: Poznańskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, ul. Reymonta 35, 60-791 Poznań

18.

Nazwa: „Otwarte Halowe Mistrzostwa Juniorów Powiatu Poznańskiego w tenisie”
Termin: 11.11.2016
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „Warta” Luboń, ul. Piotra Skargi 3, 62-030 Luboń

19.

Nazwa: BŁyskawica Open
Termin: 10-20.09.2016
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „BŁYSKAWICA”, ul. Szkolna 3 c, 62-090 Rokietnica

20.

Nazwa: II Puchar Starosty Powiatu Poznańskiego w Szpadzie Dziewcząt i Chłopców
Termin: 10-20.09.2016
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy ATLAS, ul. Poznańska 118, 62-080 Tarnowo Podgórne

21.

Nazwa: Turnieje koszykówki dla chłopców rocznika 2005/06 oraz dziewcząt rocznika 2006
Termin: 01.06-30.09.2016
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Swarzędz, ul. Polna 21, 62-020 Swarzędz

22.

Nazwa: Powiatowy turniej piłki nożnej dla dzieci
Termin: 27.08.2016
Organizator: Stowarzyszenie Sportowe Ludowy Zespół Sportowy PIAST Kobylnica, ul. Swarzędzka 54 Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

23.

Nazwa: Football Baby – zajęcia dla maluchów 2-4 lat
Termin: 17.06-10.12.2016
Organizator: Fundacja Lech Poznań Football Academy, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań

24.

Nazwa: IV Tenisowe Grand Prix Dzieci i Młodzieży Powiatu Poznańskiego
Termin: 17.07-11.09.2016
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy IWA, ul. Szkolna 11 Iwno, 62-025 Kostrzyn

25.

Nazwa: Bieg Zamoyskiego
Termin: 17.07.2016
Organizator: Stowarzyszenie „UKS – Jedynka Kórnik”, Plac Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

26.

Nazwa: Powiatowy Turniej Minikoszykówki o Puchar Starosty Poznańskiego
Termin: 16-18.09.2016
Organizator: Stowarzyszenie Basket Suchy Las, ul. Szkolna 20, 62-002 Suchy Las

Organizowanie/wspieranie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w imprezach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych

27.

Nazwa: Szkolenie dzieci i młodzieży w piłkę ręczną „Panterki grają i rzucają”
Termin: 25.02.10.12.2016
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Pantery, ul. Polna 1a, 62-070 Dopiewo

28.

Nazwa: Przygotowanie dzieci i młodzieży UKS Grunwald Plewiska do reprezentowania powiatu w imprezach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych
Termin: 25.04-14.08.2016
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Grunwald Plewiska, ul. Szkolna 64, 62-064 Plewiska

29.

Nazwa: Organizacja treningów, uczestnictwa w zawodach i zgrupowaniach lekkoatletycznych w ramach klubu MKS Juvenia Puszczykowo
Termin: 25.02-10.12.2016
Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia Puszczykowo, ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo

30.

Nazwa: Organizacja zgrupowania szkoleniowego dla dzieci w ramach sekcji kolarskiej „UKS – Jedynka Kórnik”
Termin: 01.06-31.08.2016
Organizator: Stowarzyszenie „UKS – Jedynka Kórnik”, Plac Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

31.

Nazwa: Organizacja zgrupowania szkoleniowego dla zawodników sekcji łuczniczej „UKS – Jedynka Kórnik”
Termin: 08.08-30.09.2016
Organizator: Stowarzyszenie „UKS – Jedynka Kórnik”, Plac Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

32.

Nazwa: Organizacja zgrupowań szkoleniowych dla młodzieżowców w ramach sekcji kolarskiej „UKS – Jedynka Kórnik”
Termin: 07.06-20.07.2016
Organizator: Stowarzyszenie „UKS – Jedynka Kórnik”, Plac Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

33.

Nazwa: Organizacja zgrupowania szkoleniowego dla juniorów i juniorów młodszych w ramach sekcji kolarskiej „UKS – Jedynka Kórnik”
Termin: 26.06-31.08.2016
Organizator: Stowarzyszenie „UKS – Jedynka Kórnik”, Plac Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

34.

Nazwa: Udział w ogólnopolskich zawodach łuczniczych zawodników „UKS – Jedynka Kórnik”
Termin: 01.03-30.09.2016
Organizator: Stowarzyszenie „UKS – Jedynka Kórnik”, Plac Niepodległości 28, 62-035 Kórnik

35.

Nazwa: Organizacja obozu sportowego letniego w górach dla zawodników Klubu Kolarskiego Tarnovia zamieszkałych w powiecie poznańskim
Termin: 01-31.08.2016
Organizator: Klub Kolarski „TARNOVIA”, ul. 23 Października 34, 62-080 Tarnowo Podgórne

36.

Nazwa: Organizacja obozu zimowego w górach dla zawodników Klubu Kolarskiego Tarnovia zamieszkałych w powiecie poznańskim
Termin: 01.03-31.06.2016
Organizator: Klub Kolarski „TARNOVIA”, ul. 23 Października 34, 62-080 Tarnowo Podgórne

37.

Nazwa: Obóz siatkarski
Termin: 01.07-13.08.2016
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy LIDER Rokietnica, ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica

38.

Nazwa: Szkolenie dzieci i młodzieży w piłkę ręczną
Termin: 25.02-30.09.2016
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Spartakus Buk, ul. Mickiewicza 30, 64-320 Buk

39.

Nazwa: Promocja powiatu poznańskiego podczas największych imprez jeździeckich w Polsce, zawodach ogólnopolskich oraz zagranicznych, kształcenie nowych talentów, treningi, przygotowania ukierunkowane na udział reprezentacji w Mistrzostwach Europy.
Termin: 25.02-10.12.2016
Organizator: Fundacja Zawsze Razem, Os. Orła 1 Kołata, 62-007 Biskupice

Redaktor: Ziemowit Maląg
Opublikowano: 10 lutego 2016

Zaktualizowano:
9 stycznia 2017