Nawigacja
Powiat Poznański

Prasowa17
Radiowa17
Facebook
Telewizyjna17
Telewizja STK 17
Aktywniość projektowa powiatu poznańskiego


Kalendarz imprez
<< Lip 2018 >>
ponwtśrczwptsobnie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Kultura fizyczna – 2018

  1. Nazwa: “Świąteczne turnieje piłki nożnej dla dzieci XMASS CUP 2018”
    Organizator: Fundacja Lech Poznań Football Academy, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
  1. Nazwa: “Lech Baby – Przedszkola Patronackie Lech Poznań Football Academy 2018”
    Organizator: Fundacja Lech Poznań Football Academy,ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
  1. Nazwa: Trenuj judo będziesz sprawniejszy
    Organizator: Klub Sportowy Victoria Judo, ul. Saperska 46f/33, 61-493 Poznań
  1. Nazwa: Reiss Cup 2018 – dwudniowy turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży z Powiatu Poznańskiego
    Organizator: Fundacja Piotra Reissa, ul. Źródlana 19/1, 60-642 Poznań
  1. Nazwa: Otwarte Halowe Mistrzostwa Juniorów Powiatu Poznańskiego w tenisie
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy, “Warta” Luboń, ul. Piotra Skargi 3, 62-030 Luboń
  1. Nazwa: V Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Ksawerego Jankowskiego dla dzieci i młodzieży z Powiatu Poznańskiego
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy, Jedynka, ul. Poniatowskiego 16, 62-030 Luboń
  1. Nazwa: Udział dzieci w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w kraju Unii Europejskiej
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy, Jedynka, ul. Poniatowskiego 16, 62-030 Luboń
  1. Nazwa: Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej – Plaża Lusowo
    Organizator: Klub Kolarski “Tarnovia” Tarnowo Podgórne, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne
  1. Nazwa: Powiatowy Wyścig MTB dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych – Tarnowo Podgórne
    Organizator: Klub Kolarski “Tarnovia” Tarnowo Podgórne, ul. Nowa 15,62-080 Tarnowo Podgórne
  1. Nazwa: Organizacja obozu zimowego w górach dla zawodników Klubu Kolarskiego Tarnovia zamieszkałych w powiecie poznańskim
    Organizator: Klub Kolarski “Tarnovia” Tarnowo Podgórne, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne
  1. Nazwa: Organizacja obozu sportowego letniego w górach dla zawodników Klubu Kolarskiego Tarnovia zamieszkałych w powiecie poznańskim
    Organizator: Klub Kolarski “Tarnovia” Tarnowo Podgórne, ul. Nowa 15, 62-080 Tarnowo Podgórne
  1. Nazwa: “Kolarskie Czwartki”
    Organizator: Wielkopolskie Towarzystwo Cyklistów, ul. Kasztanowa 13, 62-081 Przeźmierowo
  1. Nazwa: XVII Powiatowe Igrzyska Sprawnych Inaczej z Plenerem Malarskim
    Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski Im. Leszka Grajka, w Swarzędzu, Os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz
  1. Nazwa: XVII Powiatowy Turniej Bocci
    Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Promyk”, ul. Nowa 28, 62-052 Komornik
  1. Nazwa: IX Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego Juniorów, Dzieci i Młodzików w skokach przez przeszkody
    Organizator: Ludowy Klub Jeździecki ABARIA, ul. Jeździecka 1, Iwno, 62-025 Kostrzyn
  1. Nazwa: Czerp Radość z Ruchu
    Organizator: Pobiedziska Running Team, ul. Półwiejska 38, 62-010 Pobiedziska
  1. Nazwa: Błyskawica Open
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “BŁYSKAWICA”, ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica
  1. Nazwa: Powiatowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w Owińskach
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy CZERWONAK, ul. Rolna 8, 62-004 Czerwonak
  1. Nazwa: Szkolenie dzieci i młodzieży
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy SPARTAKUS, ul. Mickiewicza  30, 64-320 Buk
  1. Nazwa: Szkolenie dzieci i młodzieży w piłkę ręczną
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Pantery, ul. Polna 1a, 62-070 Dopiewo
  1. Nazwa: Przygotowanie dzieci i młodzieży UKS Grunwald Plewiska do reprezentowania powiatu w imprezach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy GRUNWALD, Plewiska, ul. Szkolna 64, 62-064 Plewiska
  1. Nazwa: XV Bieg i Nordic Walking z okazji Święta Niepodległości
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy SPRINT Przeźmierowo, ul. Krótka 13, 62-081 Przeźmierowo
  1. Nazwa: Wspieranie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w karate tradycyjnym w imprezach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego ORZEŁ Lusowo, ul. Nowa 6, Lusowo, 62-080 Tarnowo Podgórne
  1. Nazwa: Bieg Zamoyskiego 15.07.2018
    Organizator: Stowarzyszenie UKS-JEDYNKA KÓRNIK, pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik
  1. Nazwa: Organizacja zgrupowania szkoleniowego dla młodzieżowców w sekcji kolarskiej UKS – Jedynka Kórnik
    Organizator: Stowarzyszenie UKS-JEDYNKA KÓRNIK, pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik
  1. Nazwa: Organizacja zgrupowania szkoleniowego dla zawodników sekcji łuczniczej “UKS – Jedynka Kórnik”
    Organizator: Stowarzyszenie UKS-JEDYNKA KÓRNIK, pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik
  1. Nazwa: Organizacja zgrupowania szkoleniowego dla szkółki kolarskiej
    Organizator: Stowarzyszenie UKS-JEDYNKA KÓRNIK, pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik
  1. Nazwa: IX Memoriał Marka Serwatkiewicza w tenisie stołowym, rzucie lotką i strzelectwie sportowym
    Organizator: Stowarzyszenie UKS-JEDYNKA KÓRNIK, pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik
  1. Nazwa: Udział zawodników w turniejach badmintona
    Organizator: Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe, ul. Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo
  1. Nazwa: Pierwszy Krok wioślarski na terenie powiatu
    Organizator: Wielkopolski Związek Towarzystw Wioślarskich, ul. Władysława Reymonta 35, 60-791 Poznań
  1. Nazwa: Młodzieżowe Mistrzostwa Świata U-23 w wioślarstwie
    Organizator: Fundacja Wielkopolskie Wioślarstwo, ul. Władysława Reymonta 35, 60-791 Poznań
  1. Nazwa: 2 Powiatowy bieg po zdrowie
    Organizator: Stowarzyszenie 4activelife, ul. Przecznica 11a, 62-040 Puszczykowo
  1. Nazwa: Turnieje tenisowe Angie
    Organizator: Stowarzyszenie Sportowe Akademia Tenisowa Angelique Kerber, ,ul. Sobieskiego 50, 62-040 Puszczykowo
  1. Nazwa: Zgrupowanie – organizowanie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w imprezach: powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich
    Organizator: Stowarzyszenie Klub Siatkarski Murowana Goślina, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 3, 62-095 Murowana Goślina
  1. Nazwa: XX Wielkanocny Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w Murowanej Goślinie
    Organizator: Stowarzyszenie Klub Siatkarski Murowana Goślina, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 3, 62-095 Murowana Goślina
  1. Nazwa: Powiatowy turniej piłki nożnej dla dzieci “5 Mały Piłkarz CUP 2018”
    Organizator: Stowarzyszenie Sportowe Ludowy Zespół Sportowy PIAST Kobylnica, ul. Swarzędzka 54, Gruszczyn, 62-006 Kobylnica
  1. Nazwa: Organizacja III Otwartych Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Karate o Puchar Starosty Poznańskiego
    Organizator: Klub Sportów Walki Kuzi Sport, ul. Folwarczna 38, 62-021 Paczkowo
  1. Nazwa: Poznański Kongres Brydżowy
    Organizator: Wielkopolski Związek Brydża Sportowego, ul. Reymonta 35/7 ,60-791 Poznań
  1. Nazwa: Jeździectwo profilaktyką i jedną z metod leczenia wad postawy u dzieci i młodzieży z powiatu poznańskiego
    Organizator: Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn, ul. Zielińska 42, Gruszczyn, 62-006 Kobylnica
  1. Nazwa: “Klaudynkowe sobotnie warsztaty sportowe”
    Organizator: Kórnickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną i Ruchową “Klaudynka” ,ul. 20 Października 69 , 62-035 Kórnik
  1. Nazwa: “Sportowe wakacje”
    Organizator: Kórnickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną i Ruchową “Klaudynka”, ul. 20 Października 69, 62-035 Kórnik
  1. Nazwa: “Aktywni bez barier – integracje wokół sportu”
    Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Aktywności Lokalnej DLA CIEBIE, ul. Mieszka I/5, 62-010 Pobiedziska
  1. Nazwa: VI Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Dźwiękowym
    Organizator: Stowarzyszenie “Pomóż Dziecku Niewidomemu” ,pl. Przemysława 9,62-005 Owińska
  1. Nazwa: Międzynarodowe zawody sportowe w lekkiej atletyce dla osób niepełnosprawnych wzrokowo oraz ze złożoną niepełnosprawnością
    Organizator: Stowarzyszenie “Pomóż Dziecku Niewidomemu”, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska
  1. Nazwa: Frisbee w strefie na trawie
    Organizator: Fundacja Brave Beavers, ul. Gruszowa 8, 60-185 Skórzewo
  1. Nazwa: Upowszechnianie kultury fizycznej i szkolenie sportowe ze szczególnym nastawieniem na dzieci i młodzież z powiatu poznańskiego prowadzone przez Stowarzyszenie Wielkopolska Akademia Bilardowa
    Organizator: Stowarzyszenie Wielkopolska Akademia Bilardowa, ul. Łąkowa 6, 62-090 Rokietnica
  1. Nazwa: Udział drużyny Patrioci Poznań w rozgrywkach juniorów oraz seniorów w ramach Ligi Futbolu Amerykańskiego
    Organizator: Klub Sportowy Patrioci Poznań, ul. Warmińska 1a, 60-622 Poznań
  1. Nazwa: Przygotowanie młodzieży reprezentującej powiat poznański do współzawodnictwa sportowego
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Gimnazjon, ul. Poziomkowa 11, 62-002 Suchy Las
  1. Nazwa: Organizacja, przygotowanie i przeprowadzenie zawodów judo o zasięgu powiatowym pod nazwą: “Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Judo”
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy Gimnazjon, ul. Poziomkowa 11, 62-002 Suchy Las
  1. Nazwa: Prowadzenie zajęć lekkoatletycznych dla dzieci z powiatu poznańskiego na zasadach programu Animator Dzieci i Młodzieży
    Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA Puszczykowo, ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo
  1. Nazwa: Organizacja treningów, uczestnictwa w zawodach i zgrupowaniach lekkoatletycznych w ramach klubu MKS Juvenia
    Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA Puszczykowo, ,ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo
  1. Nazwa: Ferie w Powiecie – “Rzucamy piłkami zamiast śnieżkami”
    Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań
  1. Nazwa: Spotkanie z piłką ręczną w Powiecie Poznańskim
    Organizator: Wojskowy Klub Sportowy “Grunwald” Poznań, ul. Promienista 27, 60-288 Poznań
  1. Nazwa: Mistrzostwa szkół powiatu poznańskiego w różnych dyscyplinach sportowych
    Organizator: Szkolny Związek Sportowy “WIELKOPOLSKA”, ul. Golęcińska 9, 60-626 Poznań
  1. Nazwa: Organizacja imprezy rekreacyjno-sportowej – 51 Maraton Pływacki “Wpław przez Kiekrz”
    Organizator: Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Wielkopolskiego, ul. Słowiańska 78, 61-664 Poznań
  1. Nazwa: Organizowanie i wspieranie przygotowań i uczestnictwa młodzieży reprezentującej powiat poznański w imprezach wojewódzkich i ogólnopolskich
    Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Rozwoju Żeglarstwa Dzieci i Młodzieży nad Jeziorem Kierskim w Poznaniu “Poznańskie Żagle, ul. Przemysłowa 46A/81, 61-541 Poznań
  1. Nazwa: Regaty żeglarskie o Puchar Starosty Poznańskiego
    Organizator: Klub Żeglarski MEWA, ul. Wilków Morskich 15, 60-480 Poznań
  1. Nazwa: Wspieranie imprez sportowych, rekreacyjnych i turystycznych o zasięgu powiatowym – Regaty żeglarskie na Jeziorze Kierskim
    Organizator: Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego w Poznaniu, ul. Noskowskiego 25, 61-705 Poznań
  1. Nazwa: Upowszechnianie jeździectwa w KJ Ranczo Kołata
    Organizator: Fundacja Zawsze Razem, Osiedle Orła 1, Kołata, 62-007 Biskupice
  1. Nazwa: Władca Pierścienia
    Organizator: Klub Biegacza Maniac Poznań, ul. Bronisza 21, 61-608 Poznań
  1. Nazwa: Z biegiem Warty – zawody finałowe Warta Challenge Maraton & Half
    Organizator: SPORT CHALLENGE Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej, ul. Akacjowa 11, Mielno, 62-004 Czerwonak
  1. Nazwa: Ultra powiat czyli podejmij wyzwanie natury – Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego na dystansie ultra maratonu
    Organizator: SPORT CHALLENGE Fundacja Wspierania Aktywności Fizycznej, ul. Akacjowa 11, Mielno, 62-004 Czerwonak
  1. Nazwa: Taniborska 4-ka
    Organizator: Stowarzyszenie TANIBÓRZ – I JUŻ, Tanibórz 2A, 63-004 Tulce
  1. Nazwa: “Murowana Dycha” – Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w biegu na 10 km i 5 km
    Organizator: Stowarzyszenie JEDNA CHWILA, ul. Jagodowa 20, 62-095 Murowana Goślina
  1. Nazwa: Zawody biegowe Forest Run
    Organizator: Stowarzyszenie Poco Loco Adventure, ul. Stanisława Taczaka 23/4, 61-819 Poznań
  1. Nazwa: Festiwal Ludzi Aktywnych Getaway
    Organizator: Stowarzyszenie Poco Loco Adventure, ul. Stanisława Taczaka 23/4, 61-819 Poznań
  1. Nazwa: Obozy siatkarskie 2018
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “LIDER” Rokietnica, ,ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica
  1. Nazwa: Wyjazd koszykarek UKS Lider Swarzędz na 18 Międzynarodowy Turniej Koszykówki RBC Wandze w Belgii
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Lider” Swarzędz,,ul. Polna 21, 62-020 Swarzędz
  1. Nazwa: Turnieje koszykówki dziewcząt i chłopców rocznika 2005, 2006 i 2007
    Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Lider” Swarzędz, ul. Polna 21, 62-020 Swarzędz
  1. Nazwa: Zorganizowanie zgrupowania dla młodzieży reprezentującej Powiat Poznański na zawodach w lekkiej atletyce
    Organizator: Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA Puszczykowo, ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo
  1. Nazwa: FAMILY CUP 2018
    Organizator: Piłkarskie Stowarzyszenie Sportowe Junior, ul. Wodna 3, 62-004 Kicin
  1. Nazwa: Letnie półkolonie sportowo-rekreacyjne dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat z rodzin najbardziej potrzebujących z terenu Powiatu Poznańskiego.
    Organizator: Fundacja Lech Poznań Football Academy, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
  1. Nazwa: Turnieje tenisowe w Akademii Tenisowej Angelique Kerber
    Organizator: Stowarzyszenie Sportowe Akademia Tenisowa Angelique Kerber, ul. Sobieskiego 50, 62-040 Puszczykowo

 

 

Redaktor: Weronika Babczyszyn
Opublikowano: 14 czerwca 2018


Ogłoszenia Komunikaty

Archiwum