Nawigacja
Powiat Poznański

Prasowa17
Radiowa17
Facebook
Telewizyjna17
Telewizja STK 17
Aktywniość projektowa powiatu poznańskiego


Kalendarz imprez
<< Lip 2018 >>
ponwtśrczwptsobnie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Kultura i sztuka – 2018

  1. Nazwa: Poligrodzianie Akademia Folkloru
    Organizator: Towarzystwo “Poligrodzianie”,ul. Łanowa 18,62-081 Przeźmierowo
  1. Nazwa: Odwiedzamy zabytki polskiej kultury wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO
    Organizator: Uniwersytet Luboński Trzeciego Wieku,,ul. Jana III Sobieskiego 97,62-030 Luboń
  1. Nazwa: XVIII Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE 2018
    Organizator: Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe “Integracje”, ul. Św. Rocha 9, 61-142 Poznań
  1. Nazwa: Cykl działań twórczych – “Szukając Talentów”
    Organizator: Fundacja ARTiFAKT, ul. Osiedle Dębina 16B/8, 61-450 Poznań
  1. Nazwa: XIV Powiatowy Przegląd Piosenki Osób Niepełnosprawnych “Złoty Słowik”
    Organizator: Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Promyk”, ul. Nowa 28, 62-052 Komorniki
  1. Nazwa: Przegląd Piosenki Religijnej Osób Niepełnosprawnych “Anielskie Śpiewogranie”
    Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu, os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz
  1. Nazwa: Bel Canto z Promykiem
    Organizator: Stowarzyszenie “Chór Bel Canto Gminy Dopiewo”, ul. Leśna 1, 62-070 Dopiewo
  1. Nazwa: IX Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal KIDS FUN FOLK 2018
    Organizator: Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej “Otwórz się na folklor”,os. Powstań Narodowych 26/14, 61-214 Poznań
  1. Nazwa: Organizacja XII Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą
    Organizator: Mosińskie Towarzystwo Gitarowe, ul. Dworcowa 4, 62-050 Mosina
  1. Nazwa: Muzyczna Promenada
    Organizator: Stowarzyszenie Blisko Kultury, ul. Aleksandra Fredry 11,62-035 Kórnik
  1. Nazwa: Symfonia na skrzypce i DJ-ja-projekt upowszechniający kulturę dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.
    Organizator: Fundacja Ewy Johansen “Talent”, ul. Głogowska 31/33,60-702 Poznań
  1. Nazwa: Spotkajmy się w Powiatowej 17.
    Organizator: Fundacja Barak Kultury, ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań
  1. Nazwa: Gułtowskie zeszyty historyczne – Historia gułtowskiej parafii
    Organizator: Stowarzyszenie Historyczno-Kulturalne im. hrabiego Adolfa Bnińskiego, ul. Pałacowa 8, Gułtowy; 62-025 Kostrzyn
  1. Nazwa: Cykl koncertów muzyki klasycznej z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości oraz powstania wielkopolskiego dla mieszkańców powiatu poznańskiego
    Organizator: Stowarzyszenie “Gloria in Musica”, ul. Chwiałkowskiego 3/4, 61-543 Poznań
  1. Nazwa: Warsztaty z poprawnego czytania na podstawie tekstów na temat powstania wielkopolskiego oraz na temat odzyskania niepodległości przez Polskę
    Organizator: Fundacja Słowo i Kropka, ul. Masztalarska 8A, 61-767 Poznań
  1. Nazwa: “Sześciu Wspaniałych” III edycja
    Organizator: Fundacja Surgere, ul. Gruszczyńska 12, 62-006 Katarzynki
  1. Nazwa: Rokietnickie Archiwum-Dzielimy się dziedzictwem
    Organizator: Stowarzyszenie Rokietnica Wokół Nas, ul. Obornicka 18A, 62-090 Rokietnica
  1. Nazwa: Cykl spotkań z Potwornie Dobrym Graniem oraz prowadzenie klubu gier planszowych Kości w Puszczykowie
    Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Gier Planszowych Kości, ul. 3 Maja 27, 62-040 Puszczykowo
  1. Nazwa: Plenerowe Widowisko Historyczne Orzeł i Krzyż – NIEPODLEGŁA
    Organizator: Stowarzyszenie Dzieje, ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 62-095 Murowana Goślina
  1. Nazwa: “Muzyczny hołd dla Niepodległej”
    Organizator: Fundacja Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego Europejczyk, ul. Chojnicka 41, 60-480 Poznań
  1. Nazwa: Ta ziemia od innych droższa (Cykl koncertów z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości oraz powstania wielkopolskiego dla mieszkańców powiatu poznańskiego)
    Organizator: Kompania Druha Stuligrosza, os. Tysiąclecia 38/7, 61-255 Poznań
  1. Nazwa: Festiwal Polskiej Piosenki im. Janusza Kondratowicza Luboń 2018
    Organizator: Stowarzyszenie Pozytywny Luboń, ul. Żabikowska 42, 62-030 Luboń
  1. Nazwa: Upowszechnianie kultury ze szczególnym nastawieniem na dzieci i młodzież z powiatu poznańskiego. “Warsztaty reportażowe, teatralne, fotograficzne, muzyczne, filmowe i wizualne dla niepełnosprawnych mieszkańców powiatu poznańskiego w ramach projektu “5 zmy
    Organizator: Stowarzyszenie Edukacyjne MCA. ul. Dmowskiego 5/7a/33, 60-222 Poznań
  1. Nazwa: Wydawanie niekomercyjnych, niskonakładowych wydawnictw w postaci drukowanej oraz innych technik zapisu, dotyczących tradycji i kultury powiatu poznańskiego
    Organizator: Stowarzyszenie Edukacyjne MCA, ul. Dmowskiego 5/7a/33, 60-222 Poznań
  1. Nazwa: “1 Minuta” Międzynarodowy Festiwal Filmowy
    Organizator: Fundacja “Filmowiec”, ul. Mazowiecka 10, 60-617 Poznań
  1. Nazwa: Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych
    Organizator: Stowarzyszenie Kultura Lokalna, ul. Jeziorańska 33, 60-461 Poznań
  1. Nazwa: “Widzieć muzyką” cykl warsztatów muzycznych dla wychowanków SOSWDN w Owińskach
    Organizator: Stowarzyszenie “Pomóż Dziecku Niewidomemu”, plac Przemysława 9, 62-005 Owińska
  1. Nazwa: Ścieżka obok drogi-100 lat niepodległości i praw kobiet w Muzeum A. Fiedlera
    Organizator: Fundacja Fiedlerów, ul. Matejki 46/4, 60-769 Poznań
  1. Nazwa: Cykl koncertów “Ze SKOWRONKAMI po Wielkopolskce” w gminach Powiatu Poznańskiego
    Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Dziewczęcego Skowronki im. Mirosławy Wróblewskiej, ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań
  1. Nazwa: Szanty nad Męciną
    Organizator: Stowarzyszenie Tanibórz – i już, Tanibórz 2a, 63-004 Tulce
  1. Nazwa: Warsztaty muzyczne pn: “Zobacz palcami, rozpoznaj zmysłami”
    Organizator: Stowarzyszenie Orkiestra Dęta, w Chludowie, ul. Kościelna 2A, 62-001 Chludowo
  1. Nazwa: Organizacja II Przeglądu Orkiestr Dętych dla Powiatu Poznańskiego wraz z V Rodzinnym Festynem z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki
    Organizator: Stowarzyszenie Orkiestra Dęta , w Chludowie, ul. Kościelna 2A, 62-001 Chludowo
  1. Nazwa: XII Festiwal Sztuki Ludowej – Europejskie Obrzędy Dożynkowe
    Organizator: Towarzystwo “Poligrodzianie”, ul. Łanowa 18, 62-081 Przeźmierowo

Redaktor: Weronika Babczyszyn
Opublikowano: 14 czerwca 2018


Ogłoszenia Komunikaty

Archiwum