Nawigacja
Powiat Poznański
Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Telewizja STK 17
Aktywniość projektowa powiatu poznańskiego


Kalendarz imprez
<< Gru 2017 >>
ponwtśrczwptsobnie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Media lokalne

GMINA BUK

Głos Buku https://pl-pl.facebook.com/pages/G%C5%82os-Buku/376223709056705

Bukowski Lider www.bukowskilider.pl

Kosynier Bukowski www.buk.gmina.pl/pl/miesiecznik-samorzadowy-kosynier-bukowski.html

 

GMINA CZERWONAK

Info Czerwonak www.infoczerwonak.pl

Wiesz Więcej http://czerwonak.pl/mieszkaniec/pl/numbers.html&year=all

Gazeta Czerwonaka

 

GMINA DOPIEWO

Puls Gminy www.pulsgminy.pl

Czas Dopiewa www.dopiewo.pl/frontend.php?m=0,12,16,122&t=Czas,Dopiewa,,Echo,Dopiewa

Goniec Dopiewski

 

GMINA KLESZCZEWO

Gminne ABC www.kleszczewo.pl/page.php?o=3030

Niebieska Fala www.niebieska-fala.pl  oraz  https://www.facebook.com/niebieskaafalaa

 

GMINA KOMORNIKI

Nowiny Komornickie www.komorniki.pl/asp/pl_start.asp?pol=2&typ=13&menu=202&dzialy=202&akcja=agregatorarchiwum&amp;ark=202&strona=1

 

GMINA KOSTRZYN

Kostrzyńskie ABC www.mgok-kostrzyn.pl/abc.htm

 

GMINA KÓRNIK

Nasza Gmina Kórnik www.naszagmina.net.pl

Kórniczanin http://kornik.pl/publikacje/index.html

 

GMINA LUBOŃ

Wieści Lubońskie http://e.wiescilubonskie.pl

Informator Miasta Luboń http://www.lubon.mserwer.pl/content.php?cms_id=1043&lang=pl&p=p10

Echo Lubonia www.echolubonia.pl

 

GMINA MOSINA

Informator Mosiński http://mosina.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=21&strona=1

Gazeta Mosińsko – Puszczykowska www.gazeta-mosina.pl

Fakty Mosińsko-Puszczykowskie

„Nasza okolica.pl” www.naszaokolica.nazwa.pl/no/

 

GMINA MUROWANA GOŚLINA

Murowana Prawda

Gośliński Biuletyn Mieszkańców www.murowana-goslina.pl/dla-mieszkancow/goslinski-biuletyn-mieszkancow.html

 

GMINA POBIEDZISKA

Biuletyn Pobiedziski www.pobiedziska.pl/PL-H96/biuletyn-pobiedziski.html

 

GMINA PUSZCZYKOWO

Gazeta Mosińsko – Puszczykowska www.gazeta-mosina.pl

Zielone Puszczykowo http://zielone-puszczykowo.blogspot.com

Echo Puszczykowa www.puszczykowo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=921&Itemid=268

Głos Puszczykowa

 

GMINA ROKIETNICA

Rokickie Wiadomości http://rokietnica.pl/pl/rokickie_wiadmosci.php

 

GMINA STĘSZEW

Wieści Stęszewskie www.steszew.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&sub=3&menu=14&strona=1

Kurier Lokalny www.kurierlokalny.com

 

GMINA SUCHY LAS

Gazeta Sucholeska www.suchylas.pl/gazeta/

Sucholeska Telewizja Internetowa www.tvsl.pl

Suchy Las TV www.suchylas.tv

Sucholeski Magazyn Mieszkańców Gminy www.sucholeski.eu

LocalMedia Suchy Las www.lokalnemedia.info

 

GMINA SWARZĘDZ

Swarzędzka Telewizja Kablowa www.telewizja-swarzedz.pl

Tygodnik Swarzędzki http://swarzedzki.pl

Prosto z Ratusza http://swarzedz.pl/index.php?id=92

Portal Mieszkańców Swarzędza www.24swarzedz.pl

 

GMINA TARNOWO PODGÓRNE

Sąsiadka – Czytaj www.sasiadka-czytaj.pl

Sąsiadka

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 16 kwietnia 2014

Zaktualizowano:
3 lutego 2017


Rok Bogusławskiego
100. rocznica Powstania Wielkopolskiego