Na Mistrzów Smaku czekają cenne nagrody

logo głos wielkopolski

Głos Wielkopolski, 1 września 2017

Trwa prestiżowy plebiscyt gastronomiczny „Mistrzowie Smaku 2017”. Wielkopolanie wybierają w nim fachowców gastronomii w naszym regionie. Właściciele restauracji, kawiarni i cukierni oraz piekarni, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów, a także właściciele zwycięskich restauracji, pizzerii i lodziarni nagrodzonych w wojewódzkich kategoriach plebiscytu otrzymają: voucher na reklamę w „Głosie Wielkopolskim” i serwisie internetowym o wartości 3000 zł, medal Mistrzów Smaku, dyplom uznania oraz podwójne zaproszenia na międzynarodowe targi Polagra Gastro Invest Hotel 2017.

Lokale i piekarnie, które zajmą drugie i trzecie miejsca w miastach i powiatach oraz w wojewódzkich kategoriach plebiscytu, dostaną także dyplomy i vouchery na reklamę w „Głosie Wielkopolskim” i serwisie internetowym o wartości 2000 zł (za drugie miejsce w rankingu) i 1000 zł (za miejsce trzecie). Uroczysta gala wręczenia nagród w plebiscycie Mistrzowie Smaku odbędzie się 26 września w Poznaniu, podczas międzynarodowych targów Polagra Gastro i Invest Hotel 2017, jednej z największych i najważniejszych imprez gastronomicznych w Polsce. To właśnie tam, na głównej scenie zwycięzcy w powiatach i w województwie odbiorą medale, dyplomy i nagrody.

Opublikowano: 1 września 2017