Nocny autobus dla gmin (10.10.2018)

epoznan logo

W najbliższy weekend po raz pierwszy na trasę wyjedzie autobus nocny 250, który zapewni komunikację pomiędzy Poznaniem a gminami Dopiewo, Komorniki i Luboń.

Linia autobusowa będzie uruchamiana w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Po raz pierwszy autobusy wyjadą na trasę w najbliższy weekend – Linia nr 250 będzie obsługiwana przez PUK Komorniki. Odjazdy z przystanku Górczyn (stanowisko nr 3) będą realizowane o godz. 1.15 oraz 3.20 (autobus będzie oczekiwał na przyjazd autobusów linii nr 249 oraz 252 z Ronda Kaponiera) – informuje ZTM.
Autobus będzie kursował następującą trasą:

Górczyn – Głogowska – Kotowo – Luboń, Poniatowskiego – Luboń, 11 Listopada – Komorniki, Żabikowska – Komorniki, Komornicka – Komorniki, Poznańska Szreniawa – Rosnówko – Walerianowo – Rosnowo – Chomęcice – Konarzewo – Chomęcice – Głuchowo/Stawna. Dodatkowo w weekendowe noce wydłużone zostaną niektóre kursy linii numer 243. Autobusy odjeżdżające z Ronda Kaponiera o 1:00 i 3:00 dojadą do przystanku Wiry/Kościół.

epoznan.pl

Opublikowano: 11 października 2018