O linii autobusowej w WTK

WTK, 14 września 2015

Zbigniew Rusak był gościem wieczoru w stacji WTK. Główny specjalista ds. transportu w powiecie poznańskim mówił na temat specjalnej linii autobusowej przystosowanej do holowania przyczepy mogącej przewieźć jednorazowo 20 rowerów każda.

Jej zadaniem jest połączenie dużych osiedli mieszkaniowych Swarzędza, Koziegłów, Murowanej Gośliny i Biedruska z turystycznymi szlakami rowerowymi przebiegającymi przez Puszczę Zielonka i zalesione tereny gminy Suchy Las.

– Pomysł powołania do życia takiej linii narodził się kilka lat temu i został zapisany w planach transportowych powiatu poznańskiego, który w ubiegłym roku został przyjęty przez Radę Powiatu – mówił gość programu.

Cała rozmowa: ftp://produkcja:6VtaJy0a@62.21.103.215/produkcja/2015_09_14_Gosc_19_50.mp4

Opublikowano: 17 września 2015