Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Pamiętali o poległych

Dnia 24 lipca w 95 rocznice powstania Policji Państwowej pod pomnikiem poległych policjantów w Czerwonaku zostały złożone wiązanki kwiatów.

W uroczystościach pod pomnikiem wzięli udział: w imieniu Starosty Poznańskiego, Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego p. Paweł Kurosz, Zastępca Wójta Gminy Czerwonak p. Eugeniusz Chałupniczak ,Zastępca Przewodniczącego rady Gminy Czerwonak p. Renata Walerych a także Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu mł. insp Wojciech Kawa oraz Komendant Komisariatu Policji w Czerwonaku asp. szt  Dariusz Wawrzyniak.

Spotkanie było okazją do chwili zadumy i refleksji poświęconej policjantom, którzy będąc na służbie oddali życie za Ojczyznę.

Autor: Izabela Twardecka, Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Redaktor: Administrator strony