Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Podziękowania za lata pracy

– Teraz czas powinien upływać na radości, szczęściu i spełnianiu się w innych rolach – mówił Jan Grabkowski, starosta poznański, uroczyście żegnając wraz z Zarządem Powiatu i pracownikami starostwa, Mieczysława Ferenca, członka Zarządu, który przeszedł na emeryturę.

Mieczysław Ferenc od 2010 r. był członkiem Zarządu Powiatu w Poznaniu. Nadzorował w Starostwie Powiatowym prace m.in wydziałów: Administracji Architektoniczno-Budowlanej, Nieruchomości, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa oraz Gospodarowania Mieniem i Powiatowego Ośrodka Geodezji i Kartografii.

Mieczysław Ferenc jest specjalistą w zakresie zarządzania i marketingu. Odbył szereg szkoleń m. in. z programowania, projektowania systemów, zarządzania zespołami ludzkimi, zarządzania jakością. Zajmował stanowiska kierownicze w Polsce i za granicą. – Siedem lat temu zostałem zaproszony przez starostę poznańskiego do zespołu, od którego mogłem się tak wiele nauczyć. Dziękuję za to zaproszenie, a także za wsparcie i życzliwość– mówił ze wzruszeniem Mieczysław Ferenc.

Autor: Karolina Korcz

Opublikowano: 29 maja 2017