Powiat uznany za jeden z najzdrowszych w Polsce

epoznan logo

epoznan, 11 marca 2018

Powiat poznański za programy profilaktyki zdrowotnej, które prowadzi dla swych mieszkańców otrzymał tytuł i statuetkę „Zdrowy Samorząd”. Powiat poznański został doceniony za prowadzenie programów szczepień oraz szerokiej edukacji zdrowotnej w tym zakresie, jako jeden z trzech samorządów powiatowych w skali kraju. Kompleksowe działania w zakresie profilaktyki zdrowotnej są podyktowane olbrzymim zainteresowaniem ze strony mieszkańców powiatu. Co roku z programów szczepień ochronnych, i to zarówno dla najmłodszych, jak i starszych mieszkańców, korzysta bardzo wiele osób, mimo aktywności przeciwników szczepień – mówił, odbierając wyróżnienie, Zygmunt Jeżewski, członek Zarządu Powiatu w Poznaniu.

Opublikowano: 12 marca 2018