Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Powiatowa 17. „Okiem Seniora”

Jeśli jesteś mieszkańcem na przykład Powiatu Poznańskiego, masz 55 lat lub więcej i  posiadasz aparat fotograficzny, to serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w konkursie fotograficznym „Okiem Seniora – Aktywni 55+”, organizowanym przez  Stowarzyszenie European Centre of Citizens’ Partnership pod Patronatem Honorowym Starosty Poznańskiego oraz Mecenatem Kliniki Stomatologicznej ORIDENT!

Udział w konkursie jest bezpłatny, a prace nadsyłać można (drogą e-mailową na adres okiemseniora@eccp.pl lub płytach CD/DVD – szczegóły w regulaminie) w 4 kategoriach (po jednej pracy w każdej z kategorii):

– moje miasto
– moje hobby
– ludzie
– natura

Harmonogram konkursu:

03 lutego 2014 – ogłoszenie konkursu
10 marca 2014 – ostateczny termin nadsyłania prac
11 marca – 13 marca – ocena nadesłanych prac przez Jury
16 marca 2014 – uroczysta gala finałowa konkursu w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu połączona z wręczeniem nagród, koncertem oraz wernisażem prac konkursowych! Gala odbędzie się o godz. 15:00 w sali 213 Pod Zegarem.

Regulamin i bieżące informacje pod linkiem:

Do wygrania:  akcesoria fotograficzne, voucher do wykorzystania w Klinice Stomatologicznej Orident o wartości 500 zł, karnety na Termy Maltańskie o wartości 100 zł oraz zestawy książek.

Konkurs przy udziale finansowym Powiatu Poznańskiego organizowany jest już po raz drugi.

Autor: Anna Jaworska

Redaktor: Administrator strony