Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Powiatowa 17 w TVP Poznań

W najbliższą środę o godz. 18 na antenie TVP Poznań zaprezentowany zostanie kolejny odcinek Powiatowej 17, z którego jak zwykle będzie można się dowiedzieć o najważniejszych wydarzeniach w powiecie poznańskim.

W najbliższym programie nie może zabraknąć tematów związanych z rozpoczęciem roku szkolnego.  1 września zabrzmiał przecież pierwszy dzwonek. Również dla uczniów placówek oświatowych prowadzonych przez powiat poznański.

Koniec wakacji, to także czas końca żniw, dziękowania za plony, czyli dożynek.  Największe w regionie XIV Wojewódzko-Archidiecezjalne zorganizowano na lądowisku Słonawy w Obornikach.

W Powiatowej 17 nie zabraknie też relacji z imprezy „Rokietnica zaprasza Wielkopolan na Rumpuć”. Wspomniany Rumpuć, to popisowe danie Rokietnicy i powiatu poznańskiego. Danie wyjątkowe, bo wokół niego powstała impreza, która od kilku lat integruje mieszkańców gminy, powiatu i gości z dalekich stron.

Przypominamy, że Powiatową 17 można oglądać w środy o godz. 18.00 w TVP Poznań.

Opublikowano: 9 września 2014