Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Powiatowa 17 w TVP Poznań

W najbliższą środę, o godz. 18 na antenie TVP Poznań będzie można obejrzeć kolejny odcinek Powiatowej 17, w którym jak zwykle pojawią się najważniejsze informacje dotyczące wydarzeń w powiecie poznańskim.

Tym razem nie zabraknie także relacji spoza powiatu. W programie pojawi się bowiem materiał z Gali Sportowej Polski, która miała miejsce w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, i podczas której nagrodę „Pasjonat Sportowej Polski 2014″ odebrał Starosta Poznański, Jan Grabkowski.

W najnowszym odcinku Powiatowej 17 będzie można także zobaczyć materiał ze szkół w Koziegłowach oraz Murowanej Gośliny, gdzie zainaugurowana została akcja przekazywania kamizelek odblaskowych uczniom pierwszych klas. Przypominamy, że Powiatową 17 można oglądać w środy, o godz. 18.00 w TVP Poznań.

Opublikowano: 14 października 2014