Poznańskie Dni Przedsiębiorczości w kwietniu

logo Gazety Wyborczej

Gazeta Wyborcza Poznań, 31 marca 2018

Już po raz ósmy odbędą się w Poznaniu Dni Przedsiębiorczości. W tym roku oprócz corocznego konkursu dla firm zaplanowano m.in. spotkania na temat mediów społecznościowych w biznesie.

Tegoroczne Dni Przedsiębiorczości Poznań (DPP) odbędą się od 18 do 22 kwietnia. Jak co roku głównym punktem programu będzie rozstrzygnięcie konkursu na Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, który tradycyjnie adresowany jest do średnich, małych lub mikroprzedsiębiorców oraz start-upów działających na terenie Poznania lub powiatu poznańskiego.

Chodzi o wyróżnienie i nagrodzenie firm, które notują sukcesy na rynku, mają ciekawą ofertę, wykorzystują innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Liczy się też, czy prowadzona przez nich działalność jest przyjazna ludziom i środowisku. Laureaci otrzymają oficjalne tytuły „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, którymi będą mogli się posługiwać przez trzy lata, oraz nagrody od sponsorów. W tym roku na czele jury stoi Jan Grabkowski – starosta poznański oraz Jacek Jaśkowiak – prezydent Poznania.

Opublikowano: 3 kwietnia 2018