Słynny siatkarz przyjedzie do Zalasewa (13.08.2018)

logo Gazety Wyborczej

Legendarny Brazylijczyk Giba, uznawany za najlepszego siatkarza świata, będzie gościem Memoriału Arkadiusza Gołasia w Zalasewie. Dla kibiców to gratka, wspaniała okazja do zdobycia autografów i zrobienia zdjęć.

XIV Memoriał Arkadiusza Gołasia odbędzie się w dniach 5-7 października w hali w Zalasewie w gminie Swarzędz. Swój udział zapowiedziały kluby z siatkarskiej Plusligi: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Stocznia Szczecin, ONICO Warszawa oraz Aluron Virtu Warta Zawiercie. A zatem do Zalasewa przyjadą na turniej takie gwiazdy siatkówki jak Zatorski, Bieniek, Masny, Wrona czy Penczew. – Jeżeli policzymy, ilu olimpijczyków, mistrzów świata i Europy przybędzie w tych drużynach do naszej hali, to śmiało można powiedzieć, że w jednym czasie jeszcze nigdy na terenie naszej gminy jednocześnie nie grało tyle gwiazd – zaprasza do Zalasewa burmistrz Swarzędza Marian Szkudlarek.

Gazeta Wyborcza Poznań

Opublikowano: 14 sierpnia 2018