Spektakl w Pobiedziskach i półkolonie w Kórniku

Filantrop naszych czasów, wrzesień 2014

Ukazał się nowy, 9 numer miesięcznika Filantrop naszych czasów, pisma Ruchu Twórczego Osób Niepełnosprawnych. Jak zwykle nie brakuje w nim informacji z powiatu poznańskiego. W numerze można przeczytać m.in. o inicjatywie „Lato w teatrze ”, która powstała w Pobiedziskach.

– W spektaklu wszyscy artyści mieli przydzielone role. Pomagali sobie nawzajem, ciesząc się z obecności widzów. Zanim doszło do premiery, pracowali solidnie przez dwa tygodnie – czytamy w tekście.

We wrześniowym numerze Filantropa pojawił się także tekst o półkoloniach artystycznych w Kórniku. – Dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Kórnik, Powiatu Poznańskiego oraz wsparciu firmy TFP, 16 podopiecznych Kórnickiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną i Ruchową „Klaudynka” uczestniczyło w dwutygodniowych, półkolonijnych warsztatach artystycznych w siedzibie stowarzyszenia w Kórniku – czytamy w artykule „Półkolonie Klaudynki”.

Opublikowano: 16 września 2014