Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Srebro dla Winkowskiej

W Arenie Toruń odbyły się lekkoatletyczne halowe mistrzostwa Polski do lat 20. W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Marcelina Winkowska. Zawodniczka MKS Juvenia Puszczykowo wywalczyła srebrny medal w biegu na 60 metrów przez płotki. Marcelina Winkowska uzyskała czas 8.80 sek.

Mistrzynią kraju została Klaudia Siciarz. Świeżo upieczona rekordzistka Europy do lat 20 w finale wygrała z ogromną przewagą, uzyskując na mecie czas 8.24 sek. Trzecia była Klaudia Wojtunik (8.83 sek). W trakcie mistrzostw uzyskano wiele wartościowych rezultatów. W Toruniu doskonale zaprezentował się choćby Dominik Smosarski ze Szczytna, który uzyskując czas 21.11 sek., poprawił halowy rekord Europy U 20 w biegu na 200 metrów.