Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Street Sports Day

Akrobacje rowerowe, pokazy jazdy na deskorolce, breakdance, turniej koszykówki i koncerty hip-hopowe – to tylko niektóre z atrakcji Street Sports Day. Impreza, które organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach, odbędzie się 30 czerwca.

Już od godziny 15.00 na terenie skateparku przy ul. Różanej w Pobiedziskach działać będzie akademia rowerowa. Dzieci będą tam mogły sprawdzić swoje umiejętności jazdy na rowerze na specjalnie przygotowanym torze przeszkód oraz w miasteczku ruchu drogowego. Obok ustawiony będzie także „bezpieczny namiot”, wyposażony m.in. w alkogogle.

O godz. 16.00 rozpocznie się natomiast turniej streetballa z atrakcyjnymi nagrodami. Na skateparku przygrywał będzie też DJ. Przy muzyce odbędą się pokazy breakdance oraz freestyleowe bitwy na słowa. Od godz. 17.00 będzie można wziąć udział w warsztatach skateboardowych, a o godz. 17.30 w otwartym treningu street workout i kickboxingu.

Podziwiać będzie można także wyczyny trialowca Jonasza Pakulskiego, który akrobacje rowerowe wykonywał już m.in. nad kraterem wygasłego wulkanu, na największym lodowcu Islandii czy też na jednym z najwyższych klifów Irlandii. Przed godz. 19.00 impreza przeniesie się na pobiedziski rynek, gdzie zagrają RasTi, Gębofonizm Beatbox Soundsystem oraz Flinta.

StreetDayPobiedziska2016

Opublikowano: 28 czerwca 2016