Stypendia dla prymusów i sportowców

Głos Wielkopolski, 29 października 2015

Ponad siedemdziesięciu nastolatków uhonorowanych zostało Stypendiami Rady Powiatu i Nagrodami Starosty Poznańskiego.

Dzisiaj uhonorowani zostali Stypendiami Rady Powiatu i Nagrodami Starosty Poznańskiego. W gronie wyróżnionych znalazło się 77 nastolatków, ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu poznańskiego. Stypendium wynosi 250 zł. Będzie wypłacane przez 10 miesięcy. Nagrody dla sportowców w zależności od osiągnięcia wynoszą od 300 złotych do 2200 złotych.

– Dzisiejsza sesja jest wyjątkowa, bo mogę wręczyć wiele nagród. Ale nie po to tworzyliśmy jako powiat te szkoły i podpisywaliśmy umowy patronackie z takimi firmami, jak Volkswagen czy Solaris, by nie mieć z tego satysfakcji – mówi Jan Grabkowski, starosta poznański.

“Dzisiejsza sesja jest wyjątkowa, bo mogę wręczyć wiele nagród. Ale nie po to tworzyliśmy jako powiat te szkoły i podpisywaliśmy umowy patronackie z takimi firmami, jak Volkswagen czy Solaris, by…rozwiń całość

Opublikowano: 2 listopada 2015