Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Targi Edukacji i Pracy

1 marca Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu prezentował swoje usługi podczas Targów Edukacji i Pracy w Mosinie. Na stoisku PUP w Poznaniu zwiedzający mieli okazję zapoznać się z informacjami na temat aktualnej sytuacji na rynku pracy, ofertami pracy oraz możliwościami uzyskania wsparcia w znalezieniu zatrudnienia.

Uczestnicy Targów w szczególności byli zainteresowani informacjami dotyczącymi możliwości uzyskania dofinansowania do podjęcia własnej działalności gospodarczej. Przedstawiciele Urzędu zachęcali młodych ludzi do przedsiębiorczości i korzystania z bezpłatnych usług Poznańskiego Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Poznaniu.

Podczas X jubileuszowej edycji Targów Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu otrzymał wyróżnienie za coroczny udział w Targach oraz wieloletnią współpracę na rzecz aktywizacji zawodowej mieszkańców gminy Mosina.

Opublikowano: 3 marca 2016