Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Targi Pracy za nami

18 maja odbyły się kolejne Targi Pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu. Celem wydarzenia organizowanego corocznie przez Urząd jest zapewnienie osobom poszukującym pracy możliwości kontaktu w jednym miejscu z wieloma pracodawcami posiadającymi liczne wolne miejsca zatrudnienia, a pracodawcom możliwość przeprowadzenia wstępnej rekrutacji i zatrudnienia odpowiednich kandydatów do pracy.

Otwarcia Targów dokonał Zygmunt Jeżewski, Członek Zarządu Powiatu Poznańskiego wraz z Marią Sowińską,  dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu oraz Małgorzatą Pawlak, zastępcą dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Około 1 000 uczestników mogło zapoznać się z przedstawicielami 24 pracodawców, którzy prezentowali swoje oferty zatrudnienia na ponad 400 wolnych stanowisk pracy w różnych branżach, m.in.: handlowej, technicznej, budowlanej, magazynowej, biurowej.

Pracodawcy prezentujący swoje oferty pracy na Targach:
– Adecco Poland Sp. z o.o.
– Amlux Sp. z o.o
– Apator Powogaz S.A.
– Arvato Bertelsmann Polska
– Auchan Polska Sp. z o.o.
– BP Polska Sp. z o.o.
– Bridgestone Poznań Sp. z o.o.
– Clar System S.A.
– Fabryka Okuć Kuczyńscy Sp. z o.o. Sp. K
– Fabryki Narzędzi Specjalnych Sp z o.o.
– Grupa Progres
– In Temporis Sp. z o.o.
– Jeronimo Martins Polska S.A.
– Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.
– Kompania Piwowarska S.A.
– Lidl Sp. z o.o. Sp. K.
– LUWIX Zajkowski Sp.J.
– MMT Supermarket
– Poczta Polska S.A.
– Raben Logistics Polska sp. z o.o. Oddział w Gądkach
– Stefczyk Finanse-Towarzystwo Zarządzające SKOK
– Ster Sp. z o.o.
– Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego Poznań Sp. z o.o.
– Zakład Robót Komunikacyjnych – DOM w Poznaniu Sp. z o.o.

Odwiedzający mieli też okazję skorzystać z informacji o zagranicznych ofertach pracy w ramach sieci EURES, informacji o usługach oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu, czy też zasięgnąć porady doradcy zawodowego.

Autor: Agnieszka Kownacka

Opublikowano: 19 maja 2017