Teatr Wielki z pucharem starosty

Głos Wielkopolski, 14 października 2015

Policjanci, aktorzy z teatru, strażacy, dziennikarze, urzędnicy, a nawet goście z zaprzyjaźnionego ze starostwem poznańskim Hanoweru – to właśnie oni walczyli w I turnieju w halowej piłce nożnej starosty poznańskiego Jana Grabkowskiego. Łącznie zagrało 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Ostatecznie cały turniej wygrała doświadczona ekipa Teatru Wielkiego. W finale, po zaciętym meczu, pokonała po rzutach karnych policyjną drużynę IPA. Trzecie miejsce zajęli zaś strażacy z JRG nr 8. To z tej drużyny pochodzi też najlepszy bramkarz turnieju – Krzysztof Kaniewski.

Na czwartym miejscu uplasował się zaś I zespół z Hanoweru. W turnieju wzięła także udział ekipa „Głosu Wielkopolskiego”, która ostatecznie zajęła 6. miejsce. Z kolei piąte miejsce przypadło pierwszej drużynie starostwa.

Opublikowano: 15 października 2015