Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Tour Salon w nowej formule

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się kolejna edycja Tour Salon 2016. Tegoroczne targi miały nową formułę. Na wspólnym stoisku, w hali 7 A, swoją ofertę zaprezentowały Miasto Poznań, Powiat Poznański, Metropolia Poznań i Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

Osoby, które odwiedziły stoisko otrzymały liczne propozycje ciekawego i niepowtarzalnego spędzenia czasu w mieście i okolicach, cały wachlarz atrakcji kulturalnych, a także ofertę poznańskich hoteli i restauracji. Puszcza Zielonka i Wielkopolski Park Narodowy zachwycają pięknem przyrody. Liczne muzea, Zamek w Kórniku, Pałac w Rogalinie, skanseny, to atrakcje czekające na osoby pragnące odkryć nieznane oblicze podpoznańskich gmin.

Goście, którzy odwiedzili stoisko Metropolii Poznań mogli także skosztować rogali marcińskich, a także wziąć udział w konkursie i wykazać się wiedzą na temat naszego powiatu. Na najlepszych czekały nagrody. Na tegorocznym Tour Salonie Powiat Poznański zaprezentował także nowe wydawnictwo w postaci „Przewodnika po Powiecie Poznańskim”, który można było otrzymać na stoisku.

Przewodnik.Po

Opublikowano: 7 lutego 2016