X Ogólnopolskie Zawody w Triathlonie „Poziom Wyżej” Lusowo 2013

W najbliższą sobotę, 15 czerwca nad Jeziorem Lusowskim odbędą się X Ogólnopolskie Zawody w Triathlonie “Poziom Wyżej” Lusowo 2013.

Na  brzeg urokliwego Jeziora Lusowskiego przyjadą osoby, które z pasją walczyć będą zgodnie z zasadami fair play w wodzie, na rowerze, a także w biegu.  Zróżnicowane dystanse pozwolą na start wszystkim kategoriom wiekowym.  Poprzez świetną zabawę każdy będzie mógł sprawdzić swoje siły.

Na imprezie nie zabraknie także reprezentacji  Starostwa Powiatowego w Poznaniu, w składzie: Weronika Golińska, Jan Kędziora oraz Wojciech Gałan, za których trzymamy kciuki.

Patronat nad wydarzeniami objął Jan Grabkowski, Starosta Poznański, a zadanie współfinansowane jest z budżetu Powiatu Poznańskiego.

Zapraszamy wszystkich miłośników Triathlonu i nie tylko do Lusowa!!!

Redaktor: Administrator strony
Opublikowano: 14 lutego 2014