Nawigacja
Powiat Poznański
powiatowa 17
Telewizja STK
Konkurs Czujka CzaduNieodpłatna pomoc prawna
Telewizyjna17
Radiowa17
Multimedia Aktywność Projektowa



Uczniowskie Kluby Sportowe

BUK       

1. Uczniowski Klub Sportowy Skra Wielkopolska

Otusz 31, 64-320 Buk, tel.: 507 281 280

2. Uczniowski Klub Sportowy Bukowia

ul. Szarych Szeregów 8, 64-320 Buk, tel.: 61 8140 921

3. Uczniowski Klub Sportowy Spartakus

ul. Mickiewicza  30, 64-320 Buk, tel.: 61 8149 001

 

CZERWONAK

1. Uczniowski Klub Sportowy Grot

ul. Poznańska, 62-028 Koziegłowy, tel.: 61 8127 082

2. Uczniowski Klub Sportowy Dezydery

Bolechowo ul. Obornicka 1, 62-004 Czerwonak, tel.: 61 8126 040

3. Uczniowski Klub Sportowy Tora

ul. Rolna 1, 62-004 Czerwonak

4. Uczniowski Klub Sportowy Owińska

ul. Kolejowa 3, 62-005 Owińska, tel.: 61 8126 511

5. Uczniowski Klub Sportowy Galernik

Gimnazjum Koziegłowy ul Piaskowa 15, 62-028 Koziegłowy

6. Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Czerwonak

ul. Szkolna 1, 62-004 Czerwonak, tel.: 61 8120 240

7. Uczniowski Klub Sportowy Kicin

ul. Gwarna 1, Kicin, 62-004 Czerwonak, tel.: 61 8127 041

8. Uczniowski Klub Sportowy Czerwonak

ul. Rolna  1b, 62-004 Czerwonak

 

DOPIEWO

1. Uczniowski Klub Sportowy Sparta Skórzewo

ul. Poznańska 70, 60-185 Skórzewo, tel.: 502 285 186

2. Uczniowski Klub Sportowy Grot Więckowice

ul. Gromadzka 7, Więckowice, 62-070 Dopiewo, tel.: 505 164 936

3. Uczniowski Klub Sportowy Poznańska Akademia Karate

ul. Wierzbowa 8/4, Dąbrówka, 62-070 Dopiewo

4. Uczniowski Klub Sportowy Grom

ul. Wiosenna 3, 62-070 Dopiewo

5. Uczniowski Klub Sportowy Pantery

ul. Polna 1a, 62-070 Dopiewo

6. Uczniowski Klub Sportowy w Skórzewie

Skórzewo ul. Poznańska 42, 60-185 Poznań

 

KLESZCZEWO

1. Uczniowski Klub Sportowy Pionier przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kleszczewie

ul. Poznańska 2, 63-005 Kleszczewo, tel.: 692 467 020

2. Uczniowski Klub Sportowy Trucht

Kleszczewo , 63-005 Kleszczewo

3. Uczniowski Klub Sportowy Kometa

Zimin, 63-005 Kleszczewo

 

KOMORNIKI

1. Uczniowski Klub Sportowy P.U.M.A. Komorniki

Gimnazjum ul. Pocztowa 30,62-052 Komorniki, tel.: 660 685 794

2. Uczniowski Klub Sportowy Pro Basket Komorniki

Osiedle Pogodne 62, 62-064 Plewiska, tel.: 61 8660 026, 606 220 596

3. Uczniowski Klub Sportowy Sakura w Komornikach

ul. Kościelna 32, 62-052 Komorniki, tel.: 501 239 800

4. Uczniowski Klub Sportowy Grunwald Plewiska

ul. Szkolna 64, 62-064 Plewiska, tel.: 509 401 260

 

KOSTRZYN

1. Uczniowski Klub Sportowy Podkowa

Czerlejnko ul. Jesionowa 20, 62-025 Kostrzyn, tel.: 607 675 890

2. Uczniowski Klub Sportowy im. Św. Hubert przy Parafii Czerlejno

Czerlejno ul. Kostrzyńska 1, 62-025 Kostrzyn

3. Uczniowski Klub Sportowy Olimp

ul. Powstańców Wielkopolskich 28A, 62-025 Kostrzyn, tel.: 61 8189 104

4. Uczniowski Klub Sportowy Victoria

ul. Średzka 8, Gułtowy, 62-025 Kostrzyn, tel.: 61 8180 344

5. Uczniowski Klub Sportowy Maratończyk

ul. Długa 3, Brzeźno, 62-025 Kostrzyn, tel.: 61 8180 480

6. Uczniowski Klub Sportowy Goniec

ul. Piast 1, 62-025 Kostrzyn, tel.: 61 8178 130

7. Uczniowski Klub Sportowy Iwa

ul. Szkolna  11, Iwno, 62-025 Kostrzyn, tel.: 61 8178 254

8. Uczniowski Klub Sportowy UKS Czerlejno

ul. Kostrzyńska 4, Czerlejno, 62-025 Kostrzyn, tel.: 61 8178 586

9. Uczniowski Klub Sportowy Siekierki

ul. Karalusa  1, Siekierki Wielkie, 62-025 Kostrzyn, tel.: 61 8178 496

 

KÓRNIK

1. Młodzieżowy Klub Sportowy MKS Czmoń

ul. Polna 1, Czmoń, 62-035 Kórnik

2. Uczniowski Klub Sportowy Oaza  Kórnik

ul. Ignecego Krasickiego 1, 62-035 Kórnik

3. Uczniowski Klub Sportowy Szakal Szczodrzykowo

ul. Ogrodowa 21, Szczodrzykowo, 62-035 Kórnik

4. Uczniowski Klub Sportowy Sokół Robakowo

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich ul. Szkolna 3, Robakowo, 62-023 Gądki, tel.: 61 8171 172

5. Uczniowski Klub Sportowy Orły Daszewice

Daszewice ul. Szkolna 16, 61-160 Poznań

6. Uczniowski Klub Sportowy Dwójka Kórnik

ul. Armii Krajowej 11, 62-035 Kórnik, tel.: 61 8170 470

7. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Wieża Kórnicka

ul. Leśna 6, 62-035 Kórnik, tel.: 604 851 891

8. Uczniowski Klub Sportowy TKD-Kórnik

ul. Śremska 22, 62-035 Kórnik, tel.: 663 786 462

9. Międzyszkolny Klub Sportowy Kórnik

ul. Poznańska 2, 62-035 Kórnik

10. Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Kórnik

Pl. Niepodległości 28, 62-035 Kórnik, tel.: 61 8190 432

 

LUBOŃ

1. Uczniowski Klub Sportowy Dwójka Luboń

ul. Żabikowska 40, 62-030 Luboń, tel.: 602 277 178

2. Uczniowski Klub Sportowy Warta Luboń

ul. Piotra Skargi 3, 62-030 Luboń, tel.: 602 258 573

3. Uczniowski Klub Sportowy Windsurfer

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 9/18, 62-030 Luboń

4. Uczniowski Klub Sportowy Jedynka

ul. Poniatowskiego 16, 62-031 Luboń, tel.: 61 8130 492

 

MOSINA

1. Uczniowski Klub Sportowy Zapaśnik Rogalinek

ul. Poznańska 19, Rogalinek, 62-050, tel.: 509 572 743

2. Uczniowski Klub Sportowy Orlik Mosina

ul. Krasickiego 16, 62-050 Mosina, tel.: 607 162 581

3. Uczniowski Klub Sportowy Kotwica Rogalinek

Rogalinek ul. Poznańska 1962-022 Rogalinek, tel.: 509 511 802

4. Uczniowski Klub Sportowy Obra

ul. Główna 20, 62-053 Pecna, tel.: 61 8192 703, 726 250 217, 500 057 859

5. Uczniowski Klub Sportowy Krotowski

ul. Sowiniecka 75, 62-050 Mosina, tel.: 61 8132 874

6. Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo

Borkowice 33, 62-050 Mosina, tel.: 501 613 314

7. Uczniowski Klub Sportowy Mosińska Jedynka

ul. Szkolna  1, 62-050 Mosina, tel.: 61 8132 239, 501 675 131

8. Uczniowski Klub Sportowy Fighters

ul. Sowiniecka 75, 62-050 Mosina, tel.: 883 296 202

9. Uczniowski Klub Sportowy Muszkieter

ul. Sowiniecka 75, 62-050 Mosina, tel.: 502 051 672

 

MUROWANA GOŚLINA

1. Uczniowski Klub Sportowy Handball Murowana Goślina

ul. Mściszewska 10, 62-095 Murowana Goślina

2. Uczniowski Klub Sportowy Hipolit Murowana Goślina

ul. Mściszewska 10, 62-095 Murowana Goślina, tel.: 61 8112 779

3. Modelarski Uczniowski Klub Sportowy Pasat

ul. Długa 1/4, 62-095 Murowana Goślina, tel.: 61 8123 675

4. Uczniowski Klub Sportowy Concord

ul. Mściszewska 21, 62-095 Murowana Goślina, tel.: 607 053 288

5. Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Murowana Goślina

ul. Szkolna 1, 62-095 Murowana Goślina, tel.: 501 106 230

6. Uczniowski Klub Sportowy Zielone Wzgórza

ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 3, 62-095 Murowana Goślina, tel.: 61 8114 449

 

POBIEDZISKA

1. Uczniowski Klub Sportowy Pobiedziska

Zespół Szkół ul. Kostrzyńska 23, 62-010 Pobiedziska, tel.: 668 205 544

2. Uczniowski Klub Sportowy Koziołki

ul. Spokojna 3, 62-007 Biskupice, tel.: 61 8152 410

3. Uczniowski Klub Sportowy Kociałkowa Górka

Nowa Górka 3, 62-010 Pobiedziska

4. Uczniowski Klub Sportowy Pomarzanka w Pomarzanowicach

Szkoła Podstawowa w Pomarzanowicach, 62-010 Pobiedziska

5. Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Pobiedziskach Letnisku

ul. Gajowa 22, 62-010 Pobiedziska – Letnisko, tel.: 61 8153 445

6. Uczniowski Klub Sportowy Wronka

Wronczyn Szkoła Podstawowa, 62-010 Pobiedziska, tel.: 61 8177 239

7. Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus

ul. Kaczyna 1, 62-010 Pobiedziska, tel.: 61 8177 058

8. Uczniowski Klub Sportowy Smyk

Szkoła Podstawowa w Węglewie, 62-010 Pobiedziska

9. Uczniowski Klub Sportowy Krasnale

ul. Kostrzyńska 21, 62-010 Pobiedziska, tel.: 61 8177 227

10. Uczniowski Klub Sportowy Płomień

ul. Jagiełły 34, 62-010 Pobiedziska, tel.: 61 8177 197

11. Uczniowski Klub Sportowy Smecz Pobiedziska

ul. Kostrzyńska 23, 62-010 Pobiedziska, tel.: 61 8177 058

12. Uczniowski Klub Sportowy Lider przy Zespole Szkoła i Przedszkole im. Bolesława Chrobrego w Biskupicach

ul. Szkolna 2, 62-007 Biskupice, tel.: 61 8155 044

13. Uczniowski Klub Sportowy Zalew

ul. Spokojna 3, Jerzykowo, 62-007 Biskupice, tel.: 61 8152 410

 

PUSZCZYKOWO

1. Międzyszkolny Klub Sportowy Puszczykowo

ul. Gajowa 11, 62-041 Puszczykowo, tel.: 501 508 367, 784 146 233, 666 851 382

2. Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Puszczykowo

ul. Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo, tel.: 61 8133 461

3. Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia Puszczykowo

ul. Kasprowicza 3, 62-041 Puszczykowo, tel.: 61 8133 411

4. Uczniowski Klub Sportowy Puszczyk

Wysoka 1, 62-040 Puszczykowo

5. Harcerski Klub Sportowy Rotary w Puszczykowie

ul. Dworcowa 67a, 62-040 Puszczykowo, tel.: 61 8133 190

6. Uczniowski Klub Sportowy – 2 Błyskawica

ul. Kasprowicza 1, 62-040 Puszczykowo

 

ROKIETNICA

1. Uczniowski Klub Sportowy Futbol Rokietnica

ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica, tel.: 61 8145 257

2. Uczniowski Klub Sportowy Lider Rokietnica

ul. Szkolna 3c, 62-090 Rokietnica, tel.: 608 623 591, 504 631 488

3. Uczniowski Klub Sportowy Słowian

ul. Szkolna 2, Mrowino, 62-090 Rokietnica, tel.: 61 8144 898, 500 200 378, 606 293 421

4. Uczniowski Klub Sportowy Płomień-Napachanie

Napachanie ul. Poznańska 26, 62-090 Rokietnica

5. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica

ul. Szkolna 3, 62-090 Rokietnica, tel.: 601 706 699

 

STĘSZEW

1. Uczniowski Klub Sportowy Dwójka-Stęszew

ul. Poznańsk 25, 62-060 Stęszew, tel.: 61 8134 198

2. Uczniowski Klub Sportowy Rosnówko

Rosnówko, 62-060 Stęszew

 

SUCHY LAS

1. Uczniowski Klub Sportowy Octopus

Park Wodny Octopus, ul. Szkolna 18, 62-002 Suchy Las, tel.: 500 550 007

2. Uczniowski Klub Sportowy Spartakus Biedrusko

ul. Świerczewskiego 46, 62-003 Biedrusko, tel.: 61 8123 080

3. Uczniowski Klub Sportowy Meczbol Suchy Las

ul Złotnicka (hala Tenisowa), Złotniki, 62-002 Suchy Las

4. Uczniowski Klub Sportowy Salwadi

ul. Szkolna 15, 62-002 Suchy Las

5. Uczniowski Klub Sportowy Gimnazjon

ul. Poziomkowa 11, 62-002 Suchy Las, tel.: 61 8117 162

6. Uczniowski Klub Sportowy Złoci Złotkowo

Złotkowo ul. Gogulcowa 16, 62-002 Suchy Las, tel.: 61 8115 637

7. Uczniowski Klub Sportowy Rekord Chludowo

Chludowo ul. Szkolna 3, 62-001 Chludowo, tel.: 61 8116 646

8. Uczniowski Klub Sportowy Delfin

ul. Zjednoczenia 290, 62-003 Biedrusko, tel.: 512 193 336

 

SWARZĘDZ

1. Uczniowski Klub Sportowy Strefa Sportu Tenis & Fitness

Os. E. Raczyńskiego 3/50, 62-020 Swarzędz, tel.: 61 8185 105

2 . Uczniowski Klub Sportowy Fala Swarzędz

ul. Lodowa 8, 62021 Paczkowo, tel.: 780 279 792

3. Uczniowski Klub Sportowy SP 5 Swarek Swarzędz

Os. Mielżyńskiego 3A, 62-020 Swarzędz, tel.: 601 599 247

4. Uczniowski Klub Sportowy Bushi

Wierzonka ul. Gminna 6A, 62-006 Kobylnica, tel.: 61 8973 304

5. Uczniowski Klub Sportowy Lider Swarzędz

ul. Polna 21, 62-020 Swarzędz, tel.: 61 8172 574

6. Uczniowski Klub Sportowy Mikawi Wierzonka

ul. Karłowicka 3, 62-006 Kobylnica

7. Uczniowski Klub Sportowy Trójka

ul. Os. Czwartków 1, 62-020 Swarzędz

8. Uczniowski Klub Sportowy Hobby Swarzędz

Os. Kościuszkowców 41/17, 62-020 Swarzędz, tel.: 61 8174 826

9. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Canoe Swarzędz

ul. Poznańska 91, 62-006 Kobylnica, tel.: 61 8150 108, 61 8797 764, 609 471 129

10. Uczniowski Klub Sportowy Piątka

ul. Mielżyńskiego 1, 62-020 Swarzędz

 

TARNOWO PODGÓRNE

1. Uczniowski Klub Sportowy 2007 Lusowo

ul. Nowa 6, Lusowo, 62-080 Tarnowo Podgórne, tel.: 790 733 290, 61 8146 129

2. Uczniowski Klub Sportowy Gimnazjum Przeźmierowo

ul. Kościelna 46/48, 62-081 Przeźmierowo, tel.: 508 170 938, 61 6527 128

3. Uczniowski Klub Sportowy Atlas

ul. Poznańska 118, 62-080 Tarnowo Podgórne, tel.: 602 637 951, 61 8147 253

4. Uczniowski Klub Sportowy Sprint Przeźmierowo

ul. Krótka 13, 62-081 Przeźmierowo, tel.: 508 170 938, 61 8161 504

5. Uczniowski Klub Sportowy Sokół

ul. Jankowicka 20/2, Ceradz Kościelny, 62-080 Tarnowo Podgórne

6. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica

ul. Szkolna 4, 62-080 Tarnowo Podgórne, tel.:  604 641 065, 61 8146 481

7. Uczniowski Klub Sportowy Orkan

ul. Kościelna 46/48, 62-081 Przeźmierowo, tel.: 508 104 590, 61 8162 215

8. Uczniowski Klub Sportowy Lusowo

ul. Nowa 6, 62-080 Tarnowo Podgórne, tel.: 501 950 796

9. Uczniowski Klub Sportowy Baranowo

ul. Wypoczynkowa 93, 62-081 Przeźmierowo, tel.: 608 367 919

10. Uczniowski Klub Sportowy Judo – Kano

ul. Słoneczna 4, Lusowo, 62-080 Tarnowo Podgórne, tel.: 601 679 442

Redaktor: Tomasz Sikorski
18 kwietnia 2014