Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Weekend dla aktywnych

Wiosna przyszła o wiele szybciej niż się spodziewaliśmy! Dlatego spędzajmy aktywnie wolny czas, ciesząc się pięknym słońcem i budzącą się do życia przyrodą. W najbliższy weekend 15-16 marca br. na terenie gminy Murowana Goślina odbędzie się kilka wydarzeń, w których warto wziąć udział:

• 15 marca (sobota), Stowarzyszenie Kobieca Grupa Działania „Fanaberia” organizuje rajd nordic walking. Start: godz. 15:00, przy boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. G. T. Kutrzeby 9, os. Zielone Wzgórza. Udział bezpłatny. Organizatorki zapewniają opiekę instruktorską, ciekawą trasę i kijki. Informacji szczegółowych udziela: Agata Basińska-Zych – tel. 503 864 889.
  • 15 marca (sobota) – I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej, Błękitni Cup 2014 o puchar firmy Promag S.A. Orliki U-11, start: godz. 8:45, hala sportowa przy ul. Mściszewskiej 10 w Murowanej Goślinie, wstęp wolny. Informacji udziela: Grzegorz Jedlikowski – Kierownik biura MG Sport – 61 811 23 36.
  • 16 marca (niedziela), Klub HDK PCK „Gośliniacy” organizuje 164. akcję poboru krwi oraz rejestrację do banku szpiku kostnego. Start: godz. 8:00. Koniec: 15:00. Klub Osiedlowy „Zielone Wzgórza”. Szczegółowych informacji udziela: Prezes Klubu Stanisław Woźniak – tel. 502 945 920.
  • 16 marca (niedziela), Biblioteka Publiczna oraz gmina Murowana Goślina zapraszają na Rajd rowerowy śladami historii. Start: godz. 11:00 sprzed ratusza na pl. Powstańców Wlkp. 9 w Murowanej Goślinie. Trasa ok. 35 km wieść będzie mało znanymi ścieżkami Puszczy Zielonka. Poznamy lokalizację i historię 8 opuszczonych i zapomnianych cmentarzy ewangelickich. Udział bezpłatny. Konieczne zapisy. Po drodze: posiłek regeneracyjny. Szczegółowych informacji udziela: Natalia Kazuś – tel. 62 812 24 52 wew. 106.

Udział we wszystkich imprezach jest bezpłatny.

Autor: Roma Dukat, Urząd Miasta i Gminy w Murowanej Goślinie

Redaktor: Administrator strony