Wygrały ligę i zagrają o awans

Tenisistki stołowe LKTS Luveny Luboń wygrały wielkopolską II-ligę. Zespół z powiatu poznańskiego kropkę nad “i” postawił, pokonując 9:1 MKTS Oborniki oraz 10:0 UKS Nałęcz Ostroróg. W całych rozgrywkach dziewczyny z Lubonia zapisały na swoim koncie komplet zwycięstw. W dwóch ostatnich spotkaniach LKTS reprezentowały: Maja Zielińska, Anita Chudy, Zuzanna Sułek, Julia Gładysz i Weronika Dombka.

– Kolejnym etapem rywalizacji o awans do I ligi będą konfrontacje z najlepszym zespołem grupy zachodniopomorskiej, czyli UKS Champion II Police. Ta rywalizacja odbędzie się jeszcze w maju, ponieważ na 2 i 9 czerwca Polski Związek Tenisa Stołowego wyznaczył termin baraży o awans, w których najlepszy zespół województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiej zagra z najlepszą drużyną z województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego – wyjaśnia Piotr Ciszak, trener LKTS Luveny Luboń.

fot. Agnieszka Zielińska (LKTS Luboń facebook)

Opublikowano: 13 maja 2018