Wygrana z goścmi z Ukrainy

Kilka dni temu w Powiecie Poznańskim gościła grupa mieszkańców Ukrainy z rejonu kijowsko-światoszyńskiego. W trakcie wizyty goście dowiadywali się jak zorganizować w swoim kraju społeczeństwo obywatelskie. Znaleźli jednak też czas, aby rozegrać mecz piłki nożnej z Reprezentacją Powiatu Poznańskiego.

Odbył się on na boisku Zespołu Szkół w Puszczykowie przy ulicy Kasprowicza, gdzie byli zakwaterowani goście z Ukrainy. W tej międzynarodowej konfrontacji zdecydowanie lepsi okazali się nasi piłkarze i pokonali ekipę z Ukrainy 14:4.

W przypadku Reprezentacji Powiatu Poznańskiego nie o wynik jednak chodziło, a o sprawdzenie formy przed mistrzostwami Polski Samorządowców w halowej piłce nożnej, które w dniach 8-11 maja odbędą się w Brennej.

W meczu z gośćmi z Ukrainy Powiat Poznański reprezentowali: Daniel Kucharski, Piotr Pietryga, Mikołaj Nowak, Michał Garczyński, Andrzej Paluch, Tomasz Sokołowski , Adam Chałupa i Bartosz Śliwa. Mecz sędziował Dariusz Fleischer.

Opublikowano: 9 kwietnia 2014